Золоті сережки з гранатами

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 130

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 130

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки з гранатом для прекрасної дами

Червона доріжка Золотого глобусу 2009 запам'яталася, в тому числі, і яскравим виходом неймовірно красивої актриси Кейт Бекінсейл, яка прикрасила свій гардероб золотими сережками-підвісками, щедро посипаними великими гранатами і діамантами. Камені настільки гармоніювали з пудровим сукнею та темним волоссям, створюючи образ фатальної красуні, що Кейт в той рік була визнана однією з найбільш стильно одягнених селебріті. У ювелірному он-лайн магазині 3 Карата можна вибрати не менш стильні сережки з гранатами, вартість яких приємно здивує.

Ексклюзивні сережки з гранатами 'Antusa' Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Гранат в сережках здатний зруйнувати будь-які вікові забобони і стилістичні рамки. Скажімо, в 3 Карата ви можете купити дуже красиві сережки з червоного і білого золота з яскравими гранатовими каменями і блискучими світлими фіанітами. Така прикраса відмінно пасуватиме до вечірньої сукні статусної дами. У той же час, ви анітрохи не програєте, вибравши більш скромні сережки-пусети, гвоздики з гранатом або інші недорогі сережки з червоним каменем, які вдало доповнять наряд ділової жінки і сукню юної дівчини. А для модниць, які цінують стиль і готові створювати в наряді завершення образи, запропонуємо чудові набори, де гранатові сережки гармоніюють з таким же перстнем, кулоном або браслетом.

До речі, цей камінь, на відміну від багатьох інших самоцвітів, прекрасно поєднується з будь-яким видом золота, що розширить палітру вашого вибору. Крім того, цей камінь йде практично всім знакам зодіаку, Скорпіони з його допомогою легше подолають внутрішні протиріччя, Водолії позбудуться мінливості і зайвої мрійливості, а Стрільці − запалають чуттєвою пристрастю.

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Всі права захищені