Золоті сережки з гранатами

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 136

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 136

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки з гранатом для прекрасної дами

Золоті сережки з гранатом здатні закрутити голову будь-якій жінці! Якщо не знаєте, що купити на 8 березня, День народження, а особливо Валентинів день – сережки з червоними, зеленими, помаранчевими гранатами найправильніше рішення, особливо якщо цей камінь підходить їй по гороскопу. Така прикраса відмінно пасуватиме до вечірньої сукні статусної пані та кежуал луку модної студентки.

У каталозі золотих сережок з гранатами магазину 3 Карата більше 130 варіантів: від супермодних до вінтажних, але які сережки вибрати?

  • Гвоздики пусети з гранатами будь-якого кольору чудово підійдуть молодій дівчині з карими, зеленими або сірими очима, вони будуть доречні з будь-яким вбранням.

  • Сучасна класика: сережки із зеленим (демантоїд, цаворит) або червоним гранатом у поєднанні з білими діамантами або цирконієм підійдуть старшій жінці.

  • Вінтажні сережки з чорними гранатами, ексклюзивні сережки з спесартином, подовжені сережки з гранатом та перлами під силу поєднувати жінкам з тонким почуттям стилю.

Гранат у сережках здатний зруйнувати будь-які вікові забобони та стилістичні рамки. Головна перевага цього каменю - у його багатому сяйві, прозорості, палітрі кольорів та доступності за ціною.

У якому кольорі золота краще придбати сережки з гранатами?

Камінь гранат, на відміну багатьох інших самоцвітів, чудово поєднується з будь-яким видом золота, що розширить палітру вашого вибору. Класичними поєднаннями є червоний гранат та жовте золото, а також яскраво-зелений цаворит або рожевий родоліт та біле золото.

Сережки з білого золота роблять каміння більш контрастним та насиченим. Червоне класичне золото приглушує яскраві кольори та робить прикрасу менш яскравою, але виключно благородною.

Крім того, цей камінь йде практично всім знакам зодіаку. Козероги, вам, як нікому, обов'язково треба купити гранат – це ваш щасливий камінь! Скорпіони з його допомогою легше подолають внутрішні суперечності, Водолії позбавляться непостійності та зайвої мрійливості, а Стрільці запалять чуттєвою пристрастю. Гранати не радять лише Рибам та Ракам.

А для модниць, які цінують стиль і готові створювати вбрання завершені образи, наш інтернет-магазин пропонує чудові набори, де гранатові сережки гармонують із такою ж каблучкою або підвіскою.

© 3 Карата інтернет-магазин | Всі права захищені