Золоті каблучки з сапфіром

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 280

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 280

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золота каблучка з сапфіром вашої мрії

Які у вас асоціації, коли хтось каже каблучка з сапфіром? Звичайно ж - синій! Золоті каблучки з сапфірами цих відтінків та інші прикраси зі вставкою з цього дорогоцінного каменю вишукані та оригінальні.

Ціна сапфірів за 1 карат стартує від 150 доларів залежно від кольору, ваги, огранювання та походження. Адже цей самоцвіт набув популярності у цьому глибокому яскравому кольорі. Для ювелірних виробів найбільшу цінність становлять синій, рожевий та жовтий різновиди.

Три факти про сапфіри, про які ви не знали!

 • Натуральний корунд поступається за твердістю лише діаманту, при цьому він – крихкий. Бажаєте перевірити?

 • Чистий рівномірний синьо-васильковий колір сапфіру без дефектів самого каменю рідкісний. Найдорожчі сапфіри у світі – яскраво-сині, сорт «папараджу».

 • Цей кольоровий камінь вважається символом мудрості та зміцнення духу. На Сході його вважають каменем осмисленої «дорослої» любові та вірності.

Купити каблучку із золота з натуральним сапфіром просто, якщо визначитися з кольором, розміром та огранюванням каменю.

Колір сапфіру в кільці із золота: синій чи…?

 • Класичний синій, частково прозорий. Це сапфіри гарної якості, але середні за ціною і рівномірно забарвлені з о. Цейлон, Таїланду.

 • Яскраво-синій або волошковий, мрія мільйонів, гарний та яскравий, дорогий. Має рівну напівпрозору структуру без видимих ​​включень. Батьківщина корунду – Кашмір, Індія.

 • Чорно-синій, прозорий та непрозорий. Видобувають, в основному, в Австралії, та Мадагаскарі.

 • Жовтий (Помаранчевий). Рідкісний вид сапфіру, який вражає своєю незвичністю. Зустрічається в Бразилії, США.

 • Рожевий. Найніжніший і найнеймовірніший! Гарний камінь родом із Шрі-Ланки Цей колір однаково підходить як дівчатам блондинкам, так і брюнеткам. Найкраще цей колір відтіняє біле золото.

 • Лейкосапфір. Він не сяє гранями, як діамант чи Сваровський. Легкий відтінок шампанського прозорого каменю надає йому особливого шарму! Лейкосапфір дуже складний в ограновуванні через свою крихкість.

Природна консистенція натурального корунду - масляниста, напівпрозора, але камінь не повинен містити явні дефекти на кшталт тріщин, сколів на поверхні. При цьому видимі в лупу включення крапок колоїдів говорять на користь натуральності.

Популярне ограновування сапфірів для каблучок

коло

овальне

серце

багет

Грані чудово відкривають сяйво, блиск напівпрозорих сапфірів. Гладке ограновування кабашон використовується для відносно дешевих і непрозорих, але напрочуд красивих зірчастих сапфірів, наділених магічними властивостями, про які ми окремо писали в нашому блозі. Сам виріб із сапфіром в Україні має обов'язково продаватися з ярликом-біркою, в якій вказують вагу каменю.

Жіночі перстні з сапфіром у каталозі 3 Карата

Тільки оригінальні вироби з дорогоцінних металів та мінералів представлені в каталозі ювелірного магазину 3 Карата Україна за чесною ціною з доставкою в будь-яке місто Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса та інші. Асортимент нашого магазину золотих прикрас із цим чарівним синім каменем можна розділити на 2 основні групи:

 • Модні каблучки доріжки із сапфірами з одним-двома рядами – найкращий подарунок для красивої дівчини. Їх можна носити практично під будь-який стиль, а також як обручки. Доріжка сапфірів виглядає стильно та яскраво.

 • Класичні каблучки з великим синім або білим сапфіром з білого, жовтого, комбінованого золота витончено виглядають на жіночій руці й підходять не тільки як символ заручин, його можна купити його для Діви, Близнюка, Риб, Скорпіона по зодіаку, для блакитноокої блондинки, а також як бажаний подарунок на 6 або 45 років з Дня весілля.

На сайті Три Карата ви можете купити недорого каблучку з сапфіром, а також оригінальні моделі з поєднанням сапфіру та діаманту з доставкою в будь-якому місті України: Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Маріуполі, Житомирі та інших. Щоб замовити обручку з сапфіром, отримати консультацію, звертайтесь до нашого менеджера, ми завжди допоможемо купити мрію - ідеальну золоту каблучку з сапфіром!

© 3Карата