Золоті каблучки з сапфіром

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-24 of 263

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-24 of 263

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золота каблучка з сапфіром як ідеальний подарунок

Які у вас асоціації, коли хтось говорить «сапфір»? Звичайно, ж − синій! І це цілком логічно, адже цей самоцвіт придбав популярність в цьому глибокому яскравому кольорі, але це мінерал може бути і помаранчевим, і чорним, і білим! Для ювелірних виробів найбільшою цінністю є синій, рожевий і жовтий різновиди. Золоті каблучки з сапфіром цих відтінків та інші прикраси зі вставкою з цього дорогоцінного каменю вишукані, оригінальні. Ціна сапфірів за 1 карат стартує від 100 доларів в залежності від кольору, ваги, огранювання і походження.

Три факти про сапфіри, про які ви не знали!

 • Натуральний сапфір (корунд) поступається за твердістю тільки діаманту. Бажаєте перевірити?
 • Чистий синьо-волошковий колір сапфіра без дефектів самого каменю − рідкісний і досить дорогий. Найдорожчі сапфіри у світі − яскраво-сині сорту «папараджа».
 • Цей кольоровий камінь вважається символом мудрості й зміцнення духу. На Сході його вважають каменем осмисленої «дорослої» любові та вірності.

Вибираючи каблучку із золота з натуральним сапфіром або будь-яку іншу ювелірну прикрасу в Україні, необхідно перш за все визначитися з кольором і огранюванням.

Колір сапфіру

 • Темно-синій частково прозорий. Це сапфіри хорошої якості, але за ціною середні. Найчастіше їх знаходять в Австралії,
  Шрі-Ланці, Таїланді.
 • Волошковий, мрія мільйонів, красивий
  і яскравий, дорогий. Має напівпрозору рівну структуру без видимих включень. Батьківщина цього корунду − Кашмір, Індія.
 • Чорно-синій непрозорий, модний. Видобувають, в основному, в Австралії. 
  і Мадагаскару.
 • Помаранчевий або Жовтий. Рідкісний вид сапфіра, який вражає своєю незвичайністю. Зустрічається в Шрі-Ланці та ряді інших країн.
 • Рожевий. Найніжніший і неймовірний!  Гарний камінь родом зі Шрі-Ланки. Найкраще цей колір відтіня є біле золото.
 • Лейкосапфір. Він не буде вже сяяти гранями, як діамант або циркон. Легкий відтінок шампанського цього прозорого каменю надає йому особливого шарму! Лейкосапфір вельми складний в огранюванні через свою крихкість.

Структура каменю

Природна консистенція натурального корунду − масляниста, напів-прозора, але камінь повинен бути без видимих дефектів на зразок тріщин або відколів.

Огранювання може бути декількох типів:

Золота каблучка з сапфіром 'Selena'
смарагдова
(багет або квадрат)
Золота каблучка з сапфіром 'Скарб''
овал
Золота каблучка з сапфіром 'Елізабет'
діамантова
(коло)
Золота каблучка з сапфіром 'Romantic evening'
маркиз
Золота каблучка з сапфірами 'Лавина кохання'
кабашон
(гладенька, без граней)

Найчастіше гладеньке огранювання кабашон використовується для рідкісних і красивих зірчастих сапфірів, наділених магічними властивостями, про які ми окремо писали в нашому блозі. Сам виріб з сапфіром в Україні має обов'язково продаватися з ярликом-біркою, в якій вказують вагу каменю.

Жіночі персні з натуральним сапфіром в нашому он-лайн каталозі

Тільки оригінальні вироби з дорогоцінних металів і мінералів представлені в каталозі ювелірного магазину 3 карата Україна за чесною ціною з доставкою в будь-яке місто − Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та інші. Асортимент нашого фото каталогу золотих прикрас з цим чарівним синім каменем можна розділити на три підгрупи:

Золота каблучка з сапфіром 'Cuore'

сапфіровий жіночий перстень з великим каменем.
Коштовний ексклюзивний «вечірній» виріб з сапфіром і діамантами вразить вас грою кольору і світла. Таке колечко яскраво виділяється і привертає до себе увагу.

Золота каблучка з сапфірами і розсипом діамантів 'Monpasie'

кільце доріжка з розсипом сапфірів і діамантів, Сваровськи, цирконієм.
Сучасні моделі з одним або кількома рядами з цього дорогоцінного каменю різних кольорів − кращий подарунок для красивої дівчини. Їх можна носити практично під будь-який стиль, в а також в якості обручок.

Золота каблучка 'Idilia' з сапфірами та діамантами

каблучка з сапфіром, як традиційного так і оригінального дизайну.
Класичні сапфірові колечки з білого або комбінованого золота витончено виглядають на жіночій ручці і підходять в якості символу заручин.

На сайті три карата ви можете купити недорого кільця з сапфіром, а також оригінальні моделі з розсипом всіх коштовних каменів з доставкою в будь-якому місті України: Луцьк, Чернівці, Ужгород, Вінницю, Чернігів та інші. Щоб замовити або отримати консультацію по телефону або онлайн звертайтеся до нашого менеджера, він завжди допоможе з вибором золотого кольца з сапфіром.

Ексклюзивний перстень з цирконієм і великим сапфіром 1 Карат 'EscaLa'