Золоті каблучки зі смарагдом

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 152

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 152

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Короткий гайд: купити «свою» каблучку зі смарагдом

Якщо думаєте, що ви зараз вибираєте каблучку − помиляєтесь, це смарагди обирають вас. Вони уважно стежать зі сторінок он-лайн магазину 3 Карата за тим, як ви переходите від однієї прикраси до іншої.

І ось раптом погляд зупиняється…А далі неважливо, що це буде − маленьке кільце з круглим камінцем чи смарагдовий перстень в дорогій золотій оправі, де великий мінерал царствено оточений сяйвом цирконію сваровськи − вас вже обрали!

Каблучки з смарагдами, як концентрована жіноча радість

Смарагдами назвали кристали, здатні допомагати в коханні. Твердження, можливо, спірне, але жіночі каблучки з зеленим камінням − символ перевірених почуттів, серйозних намірів. Такий подарунок можна обрати як для юної зеленоокої дівчини на Новий рік чи 8 Березня, так і для солідної респектабельної дами на ювілей, особливо якщо вона народилася у березні, липні, листопаді. Віддячити аналогічним презентом можна також кохану дружину за народження дитини, бо смарагд вважається ще й каменем матерів.

Характеристики каблучок зі смарагдом в каталозі 3 Карата

Купити смарагд: натуральний чи гідротермальний сьогодні нескладно - в Україні чимало ювелірних заводів створюють чудові прикраси з кольоровим дорогоцінним камінням.

Але якщо ви бажаєте придбати каблучку з діамантами та смарагдами найвищого ґатунку, скористайтеся послугами магазину 3 Карата. У разі необхідності на крупний самоцвіт (від 0.5 карата) можна замовити окремий гемологічний сертифікат. У бирці до колечка зі смарагдом обов’язково вказується вага у каратах, а для великих мінералів − ще й характеристики від 1 до 4 за насиченістю кольору і 1-3 за прозорістю. Чим менша цифра кольору, тим він яскравіший, чим більша цифра за прозорістю, тим він менш прозорий. Втім, включення для смарагду − норма. Непрозорі яскраві самоцвіти − мрія усіх цінителів! Наприклад, більшість смарагдів у нашому магазині мають характеристики 3/3 − середньо-зелені та напівпрозорі. Детальніше про це читайте у блозі 3 Карата.

Каблучка з смарагдом (одинарник), доріжка смарагдів або каблучка з смарагдом і діамантами? Вибираємо вид.

  • Каблучка з смарагдом у розсипу діамантів «паве» виглядають по-голлівудському розкішно та багато. Масив каменів створює неповторний перелив сяйва.

  • Крупний квадратний, круглий або овальний камінь в класичному колечку завжди лишатиметься актуальним. А ще це чудова інвестиція, яку можна передавати у спадок.

  • Доріжки зі смарагдами дуже зручно носити щодня, але доволі складно підібрати їх в один відтінок. Втім, для наших замовників - все що завгодно!

Чому камінь називають крихким?

Крихкість, наявність включень вимагають від ювелірів великої обережності при роботі з цими мінералами, адже така структура не завжди дозволяє огранувати кристал без втрат. Робота вправного майстра полягає в тому, аби «сховати» у лапках чи закритому касті каблучки дрібні недоліки кристалу, підкресливши його яскраву природну зелень. Саме тому було винайдено прямокутне ступінчате огранювання «багет» чи «квадрат», що отримало назву «смарагдове». Завдяки досягнутому при такій обробці ефекту, переломлене світло у золотих каблучках іскриться чудовими яскравими спалахами. Є й інші види огранки − кругла діамантова, маркіз, груша, кабошон, що також прекрасні. Вибір залежить від кольору, чистоти, оптичних характеристик. Але якою б не була форма смарагду, він завжди по-своєму неперевершений!

© 3 Карата інтернет-магазин | Усі права захищено