Золоті каблучки зі смарагдом

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 111

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 111

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Короткий гайд: як купити «свою» каблучку зі смарагдом

Золота каблучка з великим смарагдом 'Тюльпан'

Якщо думаєте, що ви зараз вибираєте каблучку − помиляєтеся, це смарагди обирають вас. Вони уважно стежать зі сторінок он-лайн магазину 3 Карата за тим, як ви переходите від однієї прикраси до іншої. І ось раптом погляд зупиняється…А далі неважливо, що це буде − маленьке кільце з круглим камінцем чи смарагдовий перстень в дорогій золотій оправі, де великий мінерал царствено оточений сяйвом цирконію сваровськи − вас вже обрали!

Концентрована смарагдова жіноча радість

Смарагдами назвали кристали, здатні допомагати в коханні. Твердження, можливо, спірне, але жіночі каблучки з зеленими каменями − символ перевірених почуттів, серйозних намірів. Такий подарунок можна обрати як для юної зеленоокої дівчини на Новий рік чи 8 Березня, так і для солідної респектабельної дами на ювілей, особливо якщо вона народилася у березні, липні, листопаді. Віддячити аналогічним презентом можна також кохану дружину за народження дитини, бо смарагд вважається ще й каменем матерів.

− Чи є характер у смарагдів?

Купити смарагд: натуральний чи гідротермальний сьогодні нескладно. В Україні багато ювелірних заводів створюють чудові прикраси з кольоровим дорогоцінним камінням. Але якщо ви бажаєте придбати каблучку з діамантами та смарагдами найвищого ґатунку, скористайтеся послугами магазину 3 Карата. У разі необхідності на крупний самоцвіт (від 0.5 карата) можна замовити окремий гемологічний сертифікат. У бирці до персня зі смарагдом обов’язково вказується вага у каратах, а для великих мінералів − ще й характеристики від 1 до 4 за насиченістю кольору і 1-3 за прозорістю. Чим менша цифра кольору, тим він яскравіший, чим більша цифра за прозорістю, тим він менш прозорий. Втім, включення для смарагду − норма. Непрозорі яскраві самоцвіти − мрія усіх цінителів! Наприклад, більшість смарагдів у нашому магазині мають характеристики 3/3 − середньо-зелені та напівпрозорі. Детальніше про це читайте у блозі 3 Карата.

Кольори смарагдів у каталозі 3 Карата

Кільце із золота з смарагдом 'Viennese waltz'
Золоте кільце з смарагдом 'Gold Brand'
Золоте кільце з смарагдом 'Прекрасна квітка'

− Види каблучок зі смарагдами

  • Смарагди з розсипами «паве» у діамантах виглядають по-голлівудському розкішно та багато. Масив каменів створює неповторний перелив сяйва.
  • Крупний квадратний камінь завжди лишатиметься актуальним. А ще це чудова інвестиція, яку можна передавати у спадок.
  • Доріжки зі смарагдами дуже зручно носити щодня, але маленькі смарагди на відстані один від одного.
Золота каблучка зі смарагдами 'Лісова квітка'
Золота каблучка з смарагдом і діамантами 'Жаклін'
Золоте кільце-віночок зі смарагдами і діамантами

− Чому камінь називають крихким?

Крихкість, наявність включень вимагають від ювелірів великої обережності при роботі з цими мінералами, адже така структура не завжди дозволяє огранувати кристал без втрат. Робота вправного майстра полягає в тому, аби «сховати» у лапках чи закритому касті каблучки дрібні недоліки кристалу, підкресливши його яскраву природну зелень. Саме тому було винайдено прямокутне ступінчате огранювання «багет» чи «квадрат», що отримало назву «смарагдове». Завдяки досягнутому при такій обробці ефекту, переломлене світло у золотих каблучках іскриться чудовими яскравими спалахами. Є й інші види огранки − кругла діамантова, маркіз, груша, кабошон, що також прекрасні. Вибір залежить від кольору, чистоти, оптичних характеристик. Але якою б не була форма смарагду, він завжди по-своєму неперевершений!

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Усі права захищено