з діамантами

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 41

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 41

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Чоловічий перстень з діамантом або про що мовчать чоловіки?

Золотий перстень діаманти

Можна стверджувати, що немає чоловіка, котрий не бажав би побачити перстень, прикрашений діамантом, на своїй міцній руці, і якщо він говорить вам, що він, мовляв «не фетишист» − не вірте! Просто багато чоловіків вважають, що всякі дрібнички − це жіноче щастя, а он вони − альфа-самці, тож іноді просто не зізнаються, що мріють купити чоловічу печатку з діамантом, вони мовчки переглядають асортимент ювелірних інтернет-магазинів, а потім раптово дзвінок:

 

− А порадьте.. я от не впевнений.. я б хотів діамант, а може...

Що ж, давайте розберемось...

Які бувають модні чоловічі персні з діамантами?

  • За камінням:
Золотий перстень діаманти
Чоловіча печатка
з білим діамантом
Золотий перстень чорний діамант
Чоловічий перстень
з чорним діамантом

Кажуть, чорний діамант має неймовірну силу, ми з цим згодні. У цих каменів є особлива привабливість, втім, якщо вам вони подобатися, радимо спершу ознайомитися, в чому магія прикрас з чорним діамантом?

  • За дизайном:
Золотий перстень діамант

Чоловічі золоті персні з одним діамантом

Зазвичай це камінь від 0.11 (3 мм.) до 1 карата (6 мм.), глибоко посаджений в каст. Перстень з одним діамантом не прийнято робити занадто масивним, без зайвої гравіювання або візерунків, оскільки діамант загубиться в такій масі елементів.

Золота каблучка діамант

Чоловічі кольца з дрібними з обсипкою або доріжкою діамантів

Такий перстень незвичайний і привертає увагу, він виглядає «легше», ніж з великим каменем і підходить молодим чоловікам, які розуміються на трендах, «метросексуалам» та іншим тусовщикам.

Золотий перстень діаманти шкіра

Перстень з діамантом або доріжкою каменів й шкірою, керамікою або каучуком

Варіант дуже сучасний і незвичний, будь-яка жінка обов’язково зверне увагу на чоловіка з такою прикрасою, але ці матеріали потребують уваги при постійному ужитку, а саме − необхідно виключити контакт каблучки з рідинами.

Чи дозрів я для золотої печатки з діамантом?

Нас не раз запитували − а чи піде молодому чоловіку 18-20 років діамантова каблучка? Вік − це поняття умовне, але все ж, алмаз − це камінь-король, що вимагає від власника певної зрілості, фізичної і ментальної. І настати вона може в будь-якому віці. Якщо ви відчуваєте, що ще тільки на шляху до вершини, і хочеться відчути допомогу мінералів − виберіть перстень з вашим «щасливим» кольоровим каменем, але якщо ви впевнені, що ваш рівень і внутрішня сила досягли піку, і ви будете панувати над діамантом, а чи не він над вами − тоді сміливо купуйте і нехай це принесе вам удачу!