Обручки класичні гладенькі золоті

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 53

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 53

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

4 причини купити звичайні золоті або платинові обручки

Обручка

Ви обоє − прихильники класики? Це ж чудово!

Майбутній чоловік не хоче ніяких супермодних гайок? Нічого дивного − 70% чоловіків не люблять прикрас, вони вважають за краще мінімалізм та непомітність.

Вирішення проблеми одне − купити гладкі рівні обручки. Чому дві? Тому що ви − пара, а однакові весільні прикраси символізують спорідненість душ.

Пішли на компроміс і погодилися купити ідентичні обручки? Тоді наречений ймовірно купить ще й те колечко, яке Вам сподобалось, на додаток до обручки − вийде модний сет.

Доводити, що класичні обручки ще й досі в моді не має сексу, це аксіома, тому коротко про головне, − 4 причини «за»:

  • Слово «обручки» походить від слова обруч. Гладка обручка − традиція, символ гладкого сімейного життя, а також відсутність гострих кутів.
  • Легко поєднуються з іншими каблучками, не виходять з моди з ХІХ століття. Через 10-20 років не повинно виникнути питання про зміну обручки, бо #явженедівчинка, # цевженемодно.
  • Прості в експлуатації: обручки не чіпляють одяг, до того ж рідко доводиться чистити або покривати родієм + недорога чистка.
  • Можливість регулювати розмір класичної обручки (розкатати, укатати).

Ціна класичних весільних обручок

Вартість коливається від 1500 грн. за тонку золоту каблучку, 3000 грн платинову обручку в півтора грама до кількох тисяч за комплект широких. Хочете пораду? − Не слід економити на них. Невисока ціна на зовні широку обручку свідчить про низьку пробу матеріалу − 375 пробу, чи занадто тонкі стінки обручки − деформація в такому випадку гарантована. Адже не дарма існують стандарти виробництва. Хоча приказка: «найдорожче − найкраще» тут також не доречна. Кожна річ має свою ціну.

Золота обручка

Колір золота в обручках

Якщо з платиною все зрозуміло - сріблястий колір, який трохи темніший по тону за біле золото.Типовий варіант для України − обручки з червоного золота, Європи − жовтого. Користуються популярністю обручки з білого золота з родієм, які виглядають сучасно і стильно. Вибираючи метал для виробів, проаналізуйте, як вони поєднуються з іншими прикрасами. Якщо у побуті віддаєте перевагу сріблу, то краще обрати біле золото з родієм або, якщо можете собі це дозволити - платина. Як варіант − вибрати дво-, триколірну обручку, щоб вона личила іншим прикрасам. У нас на практиці чимало варіантів, коли замовляють однакові обручки, а колір металу − різний.

Обручка
Червоне золото
Обручка
Жовте золото
Обручка
Біле золото
Обручка
Комбіноване золото

Любов − найсильніше почуття, що заповнює чарівними флюїдами навіть метал. Під час церемонії обміну обручками, тримаючи весільне колечко у руці запустіть подумки в нього свою любов, а потім одягніть коханій людині на палець. Ви отримаєте оберіг і талісман!