Обручки класичні гладенькі золоті

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 56

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 56

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Купити КЛАСИКУ: 4 причини "за" класичні золоті або платинові обручки

Ви обоє - прихильники класики в обручках? Ваша мрія - це гладкі, прості, звичайні тонкі або широкі весільні обручки на весільній подушечці? Це ж чудово! Принц Гаррі і Меган Маркл теж серед вас!

Майбутній чоловік не хоче ніяких супермодних "гайок", а лише просте поліроване кільце? Нічого дивного ? 70% чоловіків не люблять прикрас, вони вважають за краще мінімалізм та непомітність.

Вирішення проблеми одне ? купити традиційні гладенькі рівні обручки. Чому дві? Тому що ви ? пара, а однакові весільні прикраси символізують спорідненість душ.

Тож, вит вішли на компроміс і погодилися купити ідентичні класичні обручки? Тоді наречений ймовірно купить ще й те колечко, яке Вам сподобалось, на додаток до обручки ? вийде модний комплект.

Доводити, що класичні обручки ще й досі в моді не має сексу, це аксіома, тому коротко про головне, ? 4 причини «за»:

  • Слово «обручки» походить від слова обруч. Гладенька поверхня класичної обручки ? традиція, символ гладкого сімейного життя, а також відсутність гострих кутів.

  • Класика легко поєднуються з іншими каблучками, не виходять з моди ще з ХІХ століття. Через 10-20 років не повинно виникнути питання про зміну обручки, бо #явженедівчинка, # цевженемодно.

  • Класичні - прості в експлуатації: обручки не чіпляють одяг, до того ж рідко доводиться чистити або покривати родієм + чистка коштує недорого.

  • Є унікальна можливість регулювати розмір класичної обручки (розкатати, укатати) у будь-який час.

Класичні весільні обручки: ціна питання?

Вартість простоїколивається від 1900 грн. за тонку золоту каблучку, та 4000 грн за платинову обручку в півтора грама до кількох тисяч за комплект більш солідних варінтів. Хочете пораду? - Не економте на товщині стінок кільця, для обручалок більш за інші ювелірні вироби важливий критерій зносостійкості. Не слід економити на цьому. Невисока ціна на зовні велику обручку свідчить про низьку пробу матеріалу ? 375 пробу, чи занадто тонкі стінки обручки ? деформація в такому випадку гарантована. Адже не дарма існують стандарти виробництва. Хоча приказка: «найдорожче ? найкраще» тут також не доречна. Кожна річ має свою ціну.

Колір золота у обручках типу "вічної" класики

Якщо з платиною все зрозуміло - сріблястий колір, який трохи темніший за тоном ніж біле золото.Типовий варіант для України ? обручки з традиційного, звичайного, червоного золота, Європи ? жовтого, "під 750 пробу", лимонного, "солом'яного кольору". Користуються популярністю обручки з білого золота з родієм, які виглядають сучасно і стильно. Вибираючи метал для виробів, проаналізуйте, як вони поєднуються з іншими прикрасами. Якщо у побуті віддаєте перевагу сріблу чи білому золоту у інших прикрасах, краще обрати біле золото з родієм або, якщо можете собі це дозволити - платину. Якщо у вашій скриньці різні кольори у виробах, то кращий варіант вибрати дво-, триколірну комбіновану обручку, щоб вона личила іншим прикрасам. У нас у магазині 3 Карата на практиці чимало варіантів, коли замовляють однакові обручки, а колір металу ? різний.

Любов ? найсильніше почуття, що заповнює чарівними флюїдами навіть метал. Під час церемонії обміну обручками, тримаючи весільне колечко у руці запустіть подумки в нього свою любов, а потім одягніть коханій людині на палець. Ви отримаєте оберіг і талісман!