Чайні та кавові срібні ложки

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 142

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
  1. Серебряная ложка чайная Набір чайних срібних ложок «Elegance»
    Набір чайних срібних ложок «Elegance»
    41 916,00 грн
    Набір елегантних і дуже якісних чайних ложечок на 6 персон з срібла 925 проби - прекрасний подарунок на весілля або новосілля. Красива подарункова упаковка безкоштовно. Ціна за вагу набору - 177,42 грама.

    " />
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 142

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Срібна чайна (кавова) ложка − даруємо задоволення і час для себе

Не знаєте, що подарувати? Купіть чайну срібну ложку! А чому? − Все просто. За останнє сторіччя кардинально змінився світ, темп життя, саме тому змінилися традиції. Єдине, що приносить задоволення кожному, − хвилини спокою, проведені в тиші чи з близькою людиною за чашкою чаю чи кави. Монотонно розмішуючи напій, ми заспокоюємось та ... мріємо! І після 10-хвилинної перерви знову з'являються сили, знову ринемо у пучину роботи, штурмуємо гори, ліземо на барикади до наступного перерви. Тому інтуїтивно ложечка для чаю або кави з срібла асоціюється зі спокоєм і щастям від ковтка улюбленого напою.

Види срібних ложок для кави або чаю: давайте розберемося

Чайна срібна ложка −
10-11 см. довжиною (5 мл.)
Стандартна кавова срібна ложка −
до 9-10 см. довжиною (2,5-4 мл.)
Для приготування кави в турці, високого лате бокалу −
з довгим держаком − 15-20 см.
Маленька ажурна срібна кавова ложка для кави −
мокко або еспресо

Якої проби та якого металу краще купити ложки?

Звичайно, розмішати горнятко кави еспресо, зелений чай в маленькому стаканчику маленькою золотою ложечкою можна, але частіше золоті ложки дарують як сувенір, як талісман на багатство − «щоб гріб гроші ложкою».

Золоті ложки (585 проба)
Срібні ложечки (від 820 проби до 925)
Срібні ложки з позолотою

Чим вища проба срібла, тим менше міді у складі, що робить виріб міцнішим, і він повільніше темніє. Але ця ложка м'якше.

Легенди про кавову ложку − доньку чайної

Коли в середині 17 століття у Європі з'явився чай, спеціально для чайних чашок виготовляли ложки менших розмірів, ніж звичайна. Кавова ложка з’явилася набагато пізніше за чайну. В Україні срібні ложки для кавових напоїв стали входити в моду буквально останні 10 років з появою кав'ярень − спочатку у великих містах Львів, Київ, Дніпро, Одеса і Харків, а ми, 3 Карата, спостерігаємо зростаючий інтерес до них, хоча, наприклад, мока-ложка, популярна у Франції, ще не зрозуміла співвітчизникам. Якщо у нас в рецептах використовується чайна ложка, то у Франції в кулінарії та медицині використовують кавову.

Роблячи такий подарунок, Ви показуєте турботу про людину, створюєте їй зону комфорту та затишку − адже це Ваша незрима підтримка.