Золотий кулон «Хранитель часу»

13 748,00 грн
артикул: SKU
PD29144ka
Масивний жіночий кулон із золота 585 проби у вигляді ключа з циферблатом і мерехтливим цирконієм таїть в собі загадку і прихований сенс. Важить 10,7 грамів.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2 тижні
Термін доставки 1-3 дні при наявності
Ексклюзивна форма підвіски - золотий ключик вибрана не випадково. У ній зашифрований ключ до управління життям від автора однієї з найбільш впливових книг по бізнесу С.Кові: "Потрібно не витрачати час, а інвестувати в нього". Купуючи стильний кулон з цирконієм Ви робите внесок у власний унікальний стиль, а підносячи його як презент коханій жінці - інвестуєте в майбутні міцні і довірчі відносини. При виборі ланцюжка для золотого медальйона враховуйте, що вона не повинна бути занадто тонкої. Золоте правило говорить: вага ланцюжка приблизно дорівнює вазі кулона з поправкою в кілька грам. Приємний бонус: колір золота можна вибрати виходячи з особистих уподобань, а також пограти з кольором і типом каменів, наприклад, замінити на сапфіри або гранати, або виготовити без каменів. Характеристики каменів: куб. цирконій (1.5 мм). Довжина - 5 см.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий кулон «Хранитель часу»