Сережки пусети (гвоздики) з діамантами

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 169

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 169

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Гвоздики з діамантом − сережки як у голлівудських зірок!

Золоті сережеки пусети діаманти 'Camellia' ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Що скажете спільного у актрис Сандри Буллок, Єви Лонгорії, Енн Хеттуэй, Олівії Уальд, Шарліз Терон, Вікторії Бекхем і Ріанни, Кім Кардашьян, а також королеви Іспанії Летиції і британської принцеси Кетрін Мідлтон? Всі селебріті люблять золоті сережки гвоздики з діамантами! А ви? Сережки пуссети з алмазами, особливо з білого золота − елегантна і витончена ювелірна прикраса, яку однозначно варто купити, адже його можна носити щодня і на свято! Це − найпопулярніший золотий виріб останнього десятиліття, після каблучки для пропозиції, (повірте Інстаграмму:), а ще сережки пусети з дорогоцінним білим діамантом неоднозначно натякають на Вашу жіночність, смак, а також ... фінансову успішність.

Діамантові золоті гвоздики і особистий стиль

Ах, скільки стилів і дизайнів золотих пусетів у ювелірних каталогах сучасних інтернет магазинів! Будь-яка дівчина відразу і точно, скаже які гвоздики з діамантами вона хоче купити, а от чоловікам, вибирають діамантові сережкиточно стане в нагоді ця інформація:

Класичні сережки пусети з круглими або квадратними діамантами
від 0.1 до 0.25 карата

Такий ювелірний виріб являє собою сережку з каменем діаметром від 2 до 4 мм в чотирьох, п'яти або шести лапках, або в круговій закрепці типу «шайба».

Кому пасують: ВСІМ! Але звертайте на розмір сережок і висоту проколу. Ідеально для маленького або середнього вушка з дірочкою у центрі.

Золоті гвоздики з діамантами і кольоровими каменями − сапфіром, смарагдом, рубіном, топазами, аметистами, гранатом

Улюблені моделі бізнес-леді в Україні представляють собою круглий або квадратний сапфір, топаз, смарагд в оточенні розсипу діамантів, часто у вигляді серця. Діаманти відтіняють яскравий колір каменів і надають йому особливого шику − можна надягти такі сережки пусети вранці до ділового вбрання, а ввечері змінити на романтичну сукню, розпустити волосся і вуаля!

Романтичний дизайн: діамантові золоті сережки-гвоздики у формі квітки, зірочок, сердечок, метеликів, крил

Такі сережки − ідеальна прикраса для нареченої на весілля, особливо, якщо дизайн сукні передбачає невеликі сережки.

Кому пасують: Молодим жінкам з середньою мочкою, якщо відстовбурчені вушка − не рекомендуємо. Хоча, хіба можна встояти перед алмазними пусетами?? Ні, звичайно!

Геометрія і абстракція

Сережки гвоздики у вигляді геометричних фігур коло, овал, крапля, квадрат з палочкою у верхній частині й обсипкою дрібними діамантами.

Кому пасують: Дівчатам з середньої або великої мочкою і великими рисами обличчя. Круглолицим − краще брати квадратні або навпаки.

Сережки гвоздики з великими діамантами 0,3 карата, 0,4 карата, 0,5 карата
і 1 карат в кожному

Немає жінки, яка не мріяла б про такі сережки в золоті! Якщо бажаєте здивувати її і прославитися щедрим чоловіком, вибираєте, що подарувати до народження дитини − замовте ексклюзивні пусети з великими каменями, від 0.3 до одного карата, не прогадаєте!

Золоті сережки діаманти 'Pret-a-porte'

Менеджери ювелірного інтернет-магазину 3 Карата розуміють, що замовлення дорогих і красивих золотих кульчиків дуже важливе і завжди готові проконсультувати, крім того завжди до ваших послуг Віртуальна примірювальна, яка дасть розуміння, як пусети будуть виглядати. Ми доставимо золоті сережки гвоздики з діамантом в красивій коробочці в будь-яке місто України − Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ.

І хай прибудуть у вашій скриньці ідеальні сережки!/p>