Сережки Кафи Джекети золоті

Вид Сетка Список

8 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

8 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золоті сережки у вигляді Кафф: безумовний must-have модниці

Сережки кафи у формі квітки 'Подих весни' Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Часи, коли вушка жінок прикрашали мінімалістичні гвоздики, лаконічні каблучки і мініатюрні крапельки, здається, назавжди канули в Лету. Тепер, навіть для того, щоб просто прогулятися по парку, модниці вибирають масивні або незвичайні аксесуари, а Кафи стають доповненням до ділового дрес-коду.

Ще зовсім недавно сережки, які прикрашають не тільки мочку, а й інші частини вуха, вважалися екзотичною прикрасою − декором для акторів з історичних фільмів. Дійсно, цей аксесуар має індійське коріння, хоча його також любили знатні єгиптянки, гречанки і римлянки. Поступово кафи перекочували на червоні доріжки фестивалів. У них стали з'являтися не тільки такі екстравагантні знаменитості, як Ріанна, Гвен Стефані, Пінк або Адам Ламберт, а й «заслужені» зірки, такі, як Гвінет Пелтроу, Кетрін Зета Джонс і Дженіфер Хадсон.

Золоті сережки кафф рекомендуються всім справжнім модницям, тим більше, що їх різноманітність дозволяє підібрати варіант на будь-який випадок життя, а, завдяки оригінальній формі, вони будуть особливо шикарно виглядати із золота 585 проби. Кафи можуть носити навіть ті, у кого не проколоті вуха, використовуючи не класичний гвоздик з затискачем, а моделі з фіксацією по типу гарнітури, або закріплюються на хрящик. Залежно від вброння і настрою, можна вибрати сережки з імітацією ельфійського вуха, елегантними ланцюжками і підвісками, стильними написами, геометричними фігурами, етнічним орнаментом і т.д.

© 3 Карата інтернет-магазин | Усі права захищено