Ангели кулони золоті

Вид Сетка Список

19 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

19 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золоте янголятко: подарунок, оберіг і прикраса з душею

Підвіска янголя з смарагдом і діамантами 'Gentle angel'

Кому підходить та які сенси несе підвіска з ангелом? Це питання ставить кожен, хто розглядає каталог золотих кулонів-янголят інтернет-магазину 3 Карата з метою купити подарунок собі або близькій людині.

Нагадайте рідним про свою любов, підтримайте в моменти складних рішень, втоми, самотності, коли необхідна опора й віра. Таке відчуття теплоти приносить золотий кулон ангел-хранитель, подарований в правильный момент:

  • Коханій людині

  • Близьким друзям

  • Дітям, онукам

  • Батькам

  • Самому собі

Символічне значення золотого кулона "Ангел"

Кулони і підвіски янголята втілюють захист, прихильність і стабільність. Ангели дарують надію і радість! Але важливо, перш ніж замовляти золотий виріб, розуміти, які значення ви вкладаєте в такий непростий символ.

Основні значення:

  • Ви не самотні. Хтось добрий направляє вас, незважаючи ні на що. Для багатьох золотий талісман містить втішний і позитивний заряд.

  • Добро перемагає зло. Золота підвіска "Ангел" символізує ваші моральні цінності, допомагаючи залишатися на правильному шляху, навіть коли обставини переконують вчинити неправильно.

  • Чистота і невинність. Вважається, що ангели досконалі і вільні від зла.

  • Сила. Багато наших покупців бажають купити не просто як кулончик на золотому ланцюжку на шию. А як уособлення ангела-хранителя, який спостерігає, дає силу, цілеспрямованість і впевненість.

Що важливо врахувати при покупці підвіски з янголятком?

Янгол - не тільки християнський символ. Зустрічається в різних міфологіях і масовій культурі. Будьте уважні при виборі такого подарунка, щоб ненароком не зачепити чиюсь віру.

Золотий кулон 'Ангел'

Враховуйте привід, щоб підібрати більш відповідний дизайн і матеріал. Наприклад, до Дня закоханих краще підійде золотий кулон з фіанітами "Купідон”. Для дитини слід купити кулон ангел зі щасливим каменем і лаконічним дизайном без гострих кутів, який буде йому зрозумілий.

Якщо вибираєте подарунок, не соромтеся питати про нюанси ювелірного вироби у наших менеджерів і обговорювати індивідуальні предпочтения.

Ми прагнемо до відчуття внутрішнього спокою і захисту в повсякденному житті. Підвіски ангели не обов'язково є ознакою релігійних переконань. Така прикраса висловлює позитивний, здоровий спосіб мислення і збалансовані ідеали, незалежно від віри.

© 3Карата