Ангели кулони золоті

Вид Сетка Список
на сторінці

16 Позиції

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

16 Позиції

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золоте янголятко: подарунок, оберіг і прикраса з душею

Підвіска янголя з смарагдом і діамантами 'Gentle angel'

Кому підходить та які сенси несе підвіска з ангелом? Це питання ставить кожен, хто розглядає каталог золотих кулонів-янголят інтернет-магазину 3 Карата з метою купити подарунок собі або близькій людині.

Нагадайте рідним про свою любов, підтримайте в моменти складних рішень, втоми, самотності, коли необхідна опора й віра. Таке відчуття теплоти приносить золотий кулон ангел-хранитель, подарований в правильный момент:

  • Коханій людині

  • Близьким друзям

  • Дітям, онукам

  • Батькам

  • Самому собі

Символічне значення золотого кулона "Ангел"

Кулони і підвіски янголята втілюють захист, прихильність і стабільність. Ангели дарують надію і радість! Але важливо, перш ніж замовляти золотий виріб, розуміти, які значення ви вкладаєте в такий непростий символ.

Основні значення:

  • Ви не самотні. Хтось добрий направляє вас, незважаючи ні на що. Для багатьох золотий талісман містить втішний і позитивний заряд.

  • Добро перемагає зло. Золота підвіска "Ангел" символізує ваші моральні цінності, допомагаючи залишатися на правильному шляху, навіть коли обставини переконують вчинити неправильно.

  • Чистота і невинність. Вважається, що ангели досконалі і вільні від зла.

  • Сила. Багато наших покупців бажають купити не просто як кулончик на золотому ланцюжку на шию. А як уособлення ангела-хранителя, який спостерігає, дає силу, цілеспрямованість і впевненість.

Що важливо врахувати при покупці підвіски з янголятком?

Янгол - не тільки християнський символ. Зустрічається в різних міфологіях і масовій культурі. Будьте уважні при виборі такого подарунка, щоб ненароком не зачепити чиюсь віру.

Золотий кулон 'Ангел'

Враховуйте привід, щоб підібрати більш відповідний дизайн і матеріал. Наприклад, до Дня закоханих краще підійде золотий кулон з фіанітами "Купідон”. Для дитини слід купити кулон ангел зі щасливим каменем і лаконічним дизайном без гострих кутів, який буде йому зрозумілий.

Якщо вибираєте подарунок, не соромтеся питати про нюанси ювелірного вироби у наших менеджерів і обговорювати індивідуальні предпочтения.

Ми прагнемо до відчуття внутрішнього спокою і захисту в повсякденному житті. Підвіски ангели не обов'язково є ознакою релігійних переконань. Така прикраса висловлює позитивний, здоровий спосіб мислення і збалансовані ідеали, незалежно від віри.

© 3Карата