Ключики кулони золоті

Вид Сетка Список

17 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

17 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Кулончики-ключики та замочки

Ключик з діамантом − символ сили і влади

Після «серця» і «крапельки» найпопулярнішим кулоном в магазині 3 Карата є золота підвіска ключик. А ви знаєте, яке значення має така ювелірна прикраса?

Перше, що спадає на думку &minus це золотий ключик. Всі ми пам’ятаємо зі свого дитинства казку про Буратіно і золотий ключик, і відразу ж виникають думки про казанок із золотими монетами.

Деякі релігії та міфи вважають ключ атрибутом божества &minus згадайте ключі Світобудови римської богині Гекати, ключ від небесних брам &minus Бога Януса, ключі від Царства небесного &minus апостола Петра. Саме ключ, а особливо якщо посилити його діамантами, має владу, можливість відкривати чи закривати, звільняти чи зв’язувати, або просто «тримати все під ключем», тобто контролювати.

Золоті ключі як символи любові та вірності

Ключ від свого серця дарує людина, яка повністю Вам довіряє. Вона впускає Вас до своєї душі, вона повністю відкрита Вам, у неї немає ні грама сумніву та страху, вона довіряє своє серце єдиній людині, найдорожчій та коханій. Особливо, якщо ключ оздоблений сердцем &minus він розкаже без слів про ваші почуття і стане амулетом вашого кохання.

Популярність кулона-ключа виросла завдяки марці Tiffany, яка позиціонує ключ як романтичний символ освічення в коханні та, навіть, як заміну золотій каблучці на заручини, &minus до речі, цікавий вариант!

Ключ підвіска як символ мудрості та духовності

Людям властиво відкривати щось нове, знаходити рішення проблем, розгадувати таємниці. Ми завжди намагаємося отримати доступ до секретів Всесвіту, відкрити двері в незвідане та просто прагнути до зірок.

Якщо Ви вірите в астрологію, то кулон ключ, як прикраса для знаків зодіаку, − це особистий магічний талісман для Близнюків, Терезів і Водоліїв, який дарує їм нові знання, спокій та мудрість.

Який же кулон обрати?

Кулон − ключ з мінімумом каменів буде дивувати оточуючих своєю строгістю, але в той же час він буде виглядати дуже ефектно. Підвіска − ключ з різними прикрасами підходить юним дівчатам, так як виглядає легко, весело та безтурботно. Масивна золота підвіска ключик з діамантами виглядає дуже розкішно і личитиме діловій леді.

І наша порада: якщо Ви зустріли дівчину з золотим кулоном − ключем, знайте це дуже загадкова і харизматична натура, з багатим внутрішнім світом, яка не дасть Вам нудьгувати.