Каблучки з емаллю золоті

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 32

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 32

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золото з емаллю: каблучка, яка завжди буде особливою!

Золота обручка з емаллю 'Вишиванка' Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Яскраві, монохромні, з оригінальними візерунками, традиційним орнаментом або навіть фрагментами картин, каблучки, покриті ювелірною емаллю остаточно і безповоротно закріпили за собою звання модного тренду − купити таке кільце означає проявити тонкий смак і заможність. Такі ювелірні прикраси дають можливість в повній мірі втілити фантазії і бажання власників, тому вони все частіше використовуються в якості обручальних і весільних.

Наявність емалі зовсім не означає відсутність інкрустації або, що форма виробу повинна бути простою. Навпаки − жіночі каблучки з різнобарвною або чорною емаллю виглядають розкішно, оскільки вона підкреслює світіння дорогоцінного каміння, особливо діамантів, і перетворює обідок кільця в справжній витвір мистецтва.

При виборі такого кільця варто звернути пильну увагу на техніку нанесення.

Золоте кільце з цирконом 'Магнолія' Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Холодна емаль − дешевший варіант, при різноманітті кольорів, поєднань має невисокий запас міцності, тому вона підходить для кілець, які носять тільки у свята. Крім того, холодну емаль не покривають великої площею, − технологічно складно запекти велику ділянку без розтріскування і бульбашок, оптимальною є − перегородчатя емаль невеликими ділянками. Нанесення і запікання емалі − ціле мистецтво, яке потребує високої майстерності ювелірів.

Ексклюзивне кольцо з емаллю 'Бьюті' Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Гаряча емаль нагадує кераміку, вона добре тримається і не втрачає колір. Якщо мова йде про поєднання золота різного кольору в одному виробі, − дана технологія не підходить. Зараз для створення подібних прикрас використовують фотополімерну емаль, під яку поверхню спеціально обробляють, наносячи мікрозазубріни. Фотополімерна емаль значно підвищує вартість кільця, зате гарантує стійкість і насиченість пігменту.

© 3 Карата інтернет-магазин 2019 | Усі права захищено