Елітна каблучка з діамантами «Saphire Elite Gold»

21 560,00 грн
артикул: SKU
RG29400es
Аксесуар, гідний найкращих каталогів ексклюзивних золотих каблучок. Каблучка з сапфірами і діамантами може бути виконана як в жовтому, рожевому, так і в білому золоті.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-3 недели/предзаказ
Термін доставки при наличии 1-3 дня
Це не просто ювелірна прикраса, це високе мистецтво в світі золотих каблучок з камінням! Це найчудовіша каблучка з діамантами і круглими сапфірами створена для королеви, яка знає, як носити і доглядати за виробами такого рівня дизайну та ціни. Оригінальніше - просто не знайти! Діаманти сліплять з усіх боків - красиво, як не крути. Важко уявити щось подібне ... Верх вишуканості і смаку. Також на сайті можна замовити цю ж модель каблучки, але без діамантів, з гладкими переходами або білими сапфірами! На будь-який смак! Якщо шукаєте обручки - ексклюзив, ця каблучка має зацікавити вас. Характеристика каміння: діаманти загальною вагою 0,21 карата 3 / 3,3 / 4, діаметр 1 мм; сапфіри загальною вагою 1.2 ct, 10 шт, діаметр 3 мм. Ширина каблучки - 3.5 мм. Кількість каменів відповідає 17- 17.5 розміру. При замовленні інших розмірів кількість вставок може відрізнятись.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Елітна каблучка з діамантами «Saphire Elite Gold»