Золота каблучка змія «Коллетта» з рубінами

5 096,00 грн
артикул: SKU
RG29178es
Оригінальна каблучка - тонка золота змійка з цирконієм, що охоплює палець, виблискує очима з рубінів має безліч символів, в тому числі - клубок життєвої енергії. Вага 2,5 грама. Золото 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-3 тижня / на замовлення
Термін доставки 1-3 дні при наявності
У міфах, легендах і релігії змія займає особливе місце: нею захоплюються і її бояться. Однак незважаючи на те, що змія - це амбівалентний символ, каблучка із золота у вигляді змії уособлює собою достаток і багатство, мудрість, і навіть допомагає розкрити інтуїцію. Рясно усипана камінням куб.цирконію золота каблучка у вигляді змійки - оригінальний і особливий аксесуар. Він стане родзинкою Вашого неповторного стилю. Підійде як подарунок дівчині, яка народилася в рік змії, вченому герпетологу, що вивчає змій, або просто особі, яка захоплюється цими дивовижними і незвичайними створіннями. Характеристики каміння: рубіни, 2 шт, 1,5 мм, загальна вага 0.06 ct. Можливі інші вставки.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота каблучка змія «Коллетта» з рубінами