Ексклюзивна каблучка з аметистом «Айоланта»

82 320,00 грн
артикул: SKU
RG23699sz

Це велике кільце - просто чудо, яскравий камінь вагою 25 карат в оточенні сяючих діамантів. Неможливо пройти повз! Вага металу - 25 грам. Золото 585 проби.

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-4 недели
Термін доставки при наличии 2-4 дня

Чудова ексклюзивна каблучка з великим аметистом в оточенні діамантів. Назва цього гарнітура позначає по грецьки - фіолетова квітка. Українська ювелірна традиція сягає ще від древніх греків, які густо населяючи берега древньої Тавриди вчили цьому ремеслу скіфів і слов'ян. З тим пір наші ювеліри ні в чому не поступаються ні італійцям, ні самим грекам. Прикладом того служить цей гарнітур, простий і вишуканий. Його неможливо не помітити на пальці красуні, одягненої як грецька богиня в класичне вечірнє плаття. Підносячись на пальцем майже на 10 мм і займаючи діаметром майже фалангу - 20 мм, це витвір ювелірного мистецтва вимагає, щоб розмір вашого пальця був мінімум 17 мм. Сережки - прості і сяючі підкреслять химерність кільця. А цей аметист, о, який у нього колір! Характеристики каменів: аметист, коло, 25 карат, діаманти ограновування А 3/3, 124 шт, загальною вагою 1,45 карат, вага - аметистів бічних 2 карат.

Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Ексклюзивна каблучка з аметистом «Айоланта»