Золота обручка з діамантами «Закоханий ангел»

24 229,80 грн
артикул: SKU
WR02634aj
Ексклюзивна обручка з діамантами. Два види золота - жовте і біле. Ручна робота. Загальна вага виробу - 5,48 грама. Золото 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-4 тижні
Термін доставки за наявності 2-4 дні
Нереально красива обручка, виконана з білого і жовтого золота, прикрашена діамантами. Ручна робота вправного ювеліра вдихає життя в цей виріб. Воно просто ідеальне - ідеальне для того, щоб стати символом Ваших відносин на все життя. Надівши його - не хочеться знімати. Зустрівшись - не хочеться розлучатися. Ваша Любов назавжди! Характеристики вставок: діаманти - 34 шт., загальна вага -0.15 карата, колір/чистота - 2/3. На сайті представлено кільце 17 розміру. Виготовляється тільки під замовлення. Також кільце може бути виготовлено в різних варіаціях золота і каменів. Запитуйте у консультанта! Зверніть увагу, що якщо Ви хочете домогтися більшого контрасту між двома кольорами золота, Вам слід вибрати комбінацію червоне золото з білим або жовте з білим родованим золотом.
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота обручка з діамантами «Закоханий ангел»