Чайно-кавовий сервіз «Аристократ»

284 180,40 грн
Бонусна ціна
від 264 287,77 грн*
артикул:
TS03099ag
Чайно-кавовий сервіз "Аристократ": чайник, кавник, цукорниця, слівочник, посуд для варення, 6 чашок. Срібло, позолота, фіаніти.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Чайно-кавовий сервіз "Аристократ": чайник - вага 670 грамм, кавник - вага 860 грамм, цукорниця - вага 630 грамм, слівочник - вага 250 грамм, посуд для варення - вага 630 грамм, 6 чашок, вага кожної 167 грамм. Весь посуд виконаний зі срібла і прикрашений позолотою, гравіюванням. Фамільне срібло завжди було символом достатку і благополуччя, але найголовніше - воно було ознакою високого статусу в суспільстві. У дореволюційній Росії було чимало родин, які мали фамільне срібло. Це означало, що посуд виготовлявся на замовлення або, що було трохи дешевше, купувалася в комплекті. У наш час відбувається відродження традицій, і на срібні столові прилади знову з'явився попит. Сервіровка столу предметами зі срібла - це справжнє його прикрашання. А якщо вони ще й виконані з великим художнім смаком, то Ваш стіл буде по-справжньому урочистим і святковим. Навіть якщо Ви просто влаштовуєте сімейне чаювання. Чайно - кавовий сервіз "Аристократ" - ексклюзивний виріб ручної роботи, допоможе вам відтворити в своєму будинку атмосферу аристократичних салонів XIX століття, якщо Ви приймаєте гостей; або атмосферу родового маєтку, якщо зібралися лише члени родини і близькі друзі. Сервіз стане для Вашої родини придбанням, гідним носити високе звання "фамільна цінність". Матеріал: срібло 925, позолота, фіаніти. Розміри чашки: висота: 350 мм, діаметр: 74 мм, об`єм: 150 мл.
Додаткова інформація
Метал: Срібло 925°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: Нет
Термін доставки: за наявності товару 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Чайно-кавовий сервіз «Аристократ»
Вы недавно просматривали