Золота обручка з діамантами «Серенада»

15 428,00 грн
Бонусна ціна
від 14 348,04 грн*
артикул:
WR02604aj
Кільце з білого і жовтого золота з вставками діамантів. Розкішно і урочисто! Загальна вага виробу - 4.79 грама. Золота 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Прекрасна каблучка з білого і жовтого золота з вставками діамантів. Чудове поєднання! Виглядає надзвичайно гарно і урочисто, тому буде створювати святковий настрій в будь-який день. Згадуйте про весілля з задоволенням і частіше - ось запорука сімейного щастя! Кільце може бути виготовлене з білого, жовтого, червоного золота, а також з будь-яких їх поєднань. Характеристики каменів: діаманти - 8 шт. загальна вага - 0.12 карата, колір/чистота - 2/3. Ширина кільця в жіночих моделях - 6 мм, в чоловічих - 7 мм. Зверніть увагу, що якщо Ви хочете домогтися більшого контрасту між двома кольорами золота, Вам слід вибрати комбінацію червоне золото з білим або жовте з білим родованим золотом.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота обручка з діамантами «Серенада»