Золота обручка з діамантами «Two hearts I»

11 088,00 грн
Бонусна ціна
від 10 311,84 грн*
артикул:
WR02619aj
Суперкольцо з білого і жовтого золота з вставками з діамантів! Ви не зможете встояти! Загальна вага виробу - 5.15 грама. Золото 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Суперкольцо з білого і жовтого золота з вставками із діамантів. Два сполучених серця на колечку - Ви і Ваша половинка! Дизайн неначе спеціально розроблений для Вас двох! Можна замовити з білого, жовтого, червоного золота або з будь-яких сполучень - вибір за Вами. Характеристики каменів: діаманти - 12 шт. Ширина кільця в жіночих моделях - 6 мм, в чоловічих - 7 мм. Також кільце може бути виготовлено з камінням тільки в серцях, як на фото № 4. Природно, ціна кільця буде трохи менше. Запитуйте у менеджерів! Зверніть увагу, що якщо Ви хочете домогтися більшого контрасту між двома кольорами золота, Вам слід вибрати комбінацію червоне золото з білим або жовте з білим родованим золотом.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота обручка з діамантами «Two hearts I»
Вы недавно просматривали