Золота обручка з діамантами «Вогонь любові I»

19 516,00 грн
Бонусна ціна
від 18 149,88 грн*
артикул:
WR02627aj
Обручка з білого і жовтого золота зі вставками з діамантів, оригінальна і продумане до дрібниць - нічого зайвого. Загальна вага - 5,48 грама. Золото 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Обручка з білого і жовтого золота зі вставками із діамантових іскорок - розпалюйте вогонь Вашої любові ще яскравіше! Нехай висвітлює Ваш спільний шлях ще багато-багато років. Колечко виглядає добре і на жіночому пальчику, підкреслюючи його мініатюрність, і на чоловічому - підкреслюючи силу. Можна виготовити це кільце з білого, червоного або жовтого золота, так і з їх поєднань. Характеристики каменів: діаманти - 8 шт., загальна вага - 0.16 карата, колір/чистота - 2/3. Ширина кільця в жіночих моделях - 6 мм, в чоловічих - 7 мм. Зверніть увагу, що якщо Ви хочете домогтися більшого контрасту між двома кольорами золота, Вам слід вибрати комбінацію червоне золото з білим або жовтеі з білим родованим золотом.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота обручка з діамантами «Вогонь любові I»
Вы недавно просматривали