Золотий годинник «Antique»

37 100,00 грн
Бонусна ціна
від 34 503,00 грн*
артикул:
WT01176sd
Античний золотий годинник з браслетом з білого і червоного золота 585 проби. Загальна вага корпусу, браслета та золотої застібки - 23 грама. Механізм - Meyota (Японія).
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Античний золотий годинник виконаний з білого і червоного золота. Ремінець усипаний фіанітами і оснащений надійною золотою застібкою з візерунками. По перламутровому циферблату біжать мініатюрні золоті стрілочки, відміряючи час, вони подібно Сенеку, нагадують про швидкоплинність життя. Механізм і циферблат від російського заводу "Чайка", ручного підзаводу, найчастіше годинник поставляється з циферблатом кольору "шампань". За бажанням замовника можливий варіації циферблата: білий зі стразами замість цифр (як на сайті), золотистий циферблат. Можливе виготовлення браслета з іншими вставками, а також без вставок. Зміна кольору металу, за бажанням замовника, не впливає на ціну, традиційно, годинники виготовляються в рожево-білому варіанті. Діаметр циферблата 11 мм, ширина браслета - 6 мм. На сайті представлений годинник 17,5 размеру. Годинник також виготовляється у варіанті з кварцовим механізмом "Meyota" (Японія).
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Механизм: Чайка (Росси)/Meyota (Япония)
Браслет: Золотой браслет с фианитами/ кожаный браслет
Термін виготовлення: 3-5 тижнів
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий годинник «Antique»
Вы недавно просматривали