Золоті сережки з діамантом «Політ метелика»

22 680,00 грн
Бонусна ціна
від 21 092,40 грн*
артикул:
ER02192ar
Чарівні незвичайні сережки з білого золота 585 проби з діамантами! Ви підкорите своєї нестандартністю і новизною! Вага виробу - 4,8 г.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Екстравагантності і оригінальності сережок можна тільки позаздрити! Вражаючі «крильця метелика» усипані променистими діамантами, які «при польоті» будуть іскрити своєю привабливістю та чудовим мерехтінням. Адже вони кріпляться на динамічну кручена підвіску, яка при ходьбі забезпечить ефект вишуканого метелика. Такі сережки стануть приголомшуючою прикрасою для стрункої дами з лебединою шиєю! Характеристики вставок: діаманти - 0,3 карати, 0,3 карата, крупные 2 шт - 2,5 мм, 2 шт - 1,8 мм, 2 шт - 1,5 мм, на крильцях бабок - 36 шт по 1 мм. Розміри виробу: довжина - 4,7 см, підвіски - 3,5 см, довжина "крила" - 2 см. Сережки можна замовити з сапфірами, рубінами в крильцях. Також можна замовити підвіску у гарнітур.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Передзамовлення
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: на замовлення
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золоті сережки з діамантом «Політ метелика»