Оригінальна каблучка кавовим діамантом 0.25 карат «Насолода»

21 308,00 грн
Бонусна ціна
від 19 816,44 грн*
артикул:
RG05281al

Чудове, ніжне і зручне колечко з "кутами" з жовтого, білого або червоного золота з діамантами незвичайного  коньячно-кавового кольору кольору, центральний камінь - 4.1 мм в надійному касті, прекрасне послання Вашої любові. Золото 585 проби, вага - 4,2 грами.

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.

Така стильна і така приваблива ювелірна прикраса - золоте кільце дуже оригінальної форми з діамантами кавових відтінків. Можете бути впевнені, що іншого такого колечка не буде ні в кого - адже відтінок і гра світла у кожного каменю неповторні! Зробіть собі шикарний подарунок у вигляді оригінальної ювелірної прикраси. Ви можете замовити це колечко в білому, червоному, або жовтому золоті, вставки так само можуть бути замінені за Вашим бажанням.

Вставки: центральний камінь (коло), чистота 7/4, 0.25 карат діаметром 4.1 мм та 8 діамантів діаметром 2.1 мм, чистота 7/4, 0.3 карат.

Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Оригінальна каблучка кавовим діамантом 0.25 карат «Насолода»