Срібна ікона з фініфтіевий образом «Святий Миколай Чудотворець»

30 128,00 грн
Бонусна ціна
від 28 019,04 грн*
артикул:
IC00987ag
Ікона настільна срібна з фініфтіевий образом "Святий Миколай Чудотворець". Срібло 925 проби з позолотою, інкрустована дорогоцінними каменями, вага - 181 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Микола Чудотворець - християнське святий, який прославився чудотворними діяннями за життя і після смерті. Святитель Микола знав людські біди і потреби, допомагав і в хворобах, і в побуті, але особливо - в самих важких, деколи відчайдушних ситуаціях. Вважається покровителем моряків і подорожуючих, а також оберігає школярів і взагалі маленьких дітей. Багато мам проводжають своїх чад на прогулянку, просячи святого Миколая доглянути за ними, зберегти від різних вуличних несподіванок. Крім того, святому Миколаю моляться про надоумлення своїх дітей, які потрапили в погану компанію, і гірше того - пристрасть до наркотиків. Розмір: висота: 130 мм.
Додаткова інформація
Метал: Срібло 925°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: Нет
Термін доставки: за наявності товару 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Срібна ікона з фініфтіевий образом «Святий Миколай Чудотворець»
Вы недавно просматривали