Золоті наручний чоловічий годинник «Ефект»

50 680,00 грн
Бонусна ціна
від 47 132,40 грн*
артикул:
WT01221sd
Золоті чоловічі годинники чорним циферблатом. Золото 585 проби. Водонепроникні, протиударні. Механізм кварцовий - "Meyota" (Японія).. Вага циферблата 30 грам. Ціна вказана за корпус з шкіряним ремінцем.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Чоловічі наручні годинники з з чорним циферблатом. Механізм кварцовий - "Meyota" (Японія). Золоті годинники служать для сучасного чоловіка своєрідною візитною карткою - вони повною мірою можуть відобразити характер і стиль життя представника сильної статі. Це вишукане прикраса відмінно підійде для успішного ділового чоловіка, головними достоїнствами якого є цілеспрямованість і тверда життєва позиція. Традиційно ці години виготовляються з шкіряною пряжкою з застібкою із золота, колір шкіри - за вашим бажанням. Можливе виготовлення з золотою пряжкою, для цього виберіть пряжку в розділі чоловічих браслетів.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Механизм: Miyota (Япония) кварц. Минеральное стекло
Браслет: Кожаный браслет (цвет на выбор)
Термін виготовлення: 3-5 тижнів
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золоті наручний чоловічий годинник «Ефект»
Вы недавно просматривали