Золоті сережки з раухтопазами

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 34

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 34

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки з раухтопазом: прикраса для феї

Одного разу фатальна брюнетка Кетрін Зета Джонс на вручення премії Оскар вибрала величезні висячі сережки, щедро посипані шоколадного кольору раухтопазами й іншими каменями темних та бежевих тонів, й миттєво мода на прикраси з димчастим кварцом злетіла до небачених висот, ювелірні інтернет-магазини ледве встигали задовольнити бажання жінок купити сережки з раухтопазом. Вбрання актриси, її трохи "відьомська" краса і харизма в черговий раз нагадали, що раухтопаз - непростий, магічний камінь, і вміння його носити - справжнє мистецтво.

У каталозі інтернет-магазину 3 Карата можна купити сережки з раухтопазом на англійській застібці, сережки гвоздики з раухтопазом, а також вироби з великими каменями в підвісках. Якщо сумніваєтеся, які сережки купити - порадьтеся з нашими менеджерами, а також скористайтеся порадами в цій статті.

В якому віці можна купувати Раухтопази?

Чим темнішим є мінерал, тим важчою вважається його містична енергія, тому бурі, а тим більше чорні самоцвіти, наприклад, майже чорний моріон рекомендуються купувати дамам після 30 років.

Молодим дівчатам краще вибрати легкі золотисто-коричневі й світлі відтінки каменю. Зовнішність - ще один важливий фактор.

Сережки з раухом і зовнішність

Світловолосим жінкам більше підійдуть сережки з сірими, бежевими Раухтопаз, рудоволосий – шоколадно-коричневі, брюнеткам - темні. Однак цей поділ є умовним, оскільки не менш важливим при виборі димчастого кварцу в сережки є відтінок шкіри.

Карі очі на тлі сережок з благородним кристалом отримують несподіваний медовий і золотистий відлив, а блакитні здаються більш світлими і привабливими. Для зеленооких красунь сережки з димчастим кварцом взагалі знахідка, оскільки надають їх погляду ще більшої таємничості.

В якому золоті раухтопаз краще розкриває колір?

Раухтопаз - прекрасний в золоті всіх кольорів, в жовтому металі 585 або 750 проби проявляє багатий вогняний відтінок. Але не меншою популярністю користуються сережки в білому золоті, тому що темний димчастий кварц в холодному блиску світлої оправи найбільш тонко розкриває глибину своїй незбагненної природи.

Сережки з раухтопазом не перестають дивувати стриманою красою. Свою бурхливу енергію приховують величезні камені, вигідно відтіняють білими діамантами, фіанітами, кристалами Сваровськи, викликаючи бажання розгадувати їхні таємниці до нескінченності. У фото каталозі 3 Карата ви можете знайти роботи майстрів, яким вдалося довести, що в хороших руках строгий аристократичний раухтопаз здатний бути яскравим, чуттєвим і витонченим.