Хрестики золоті

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 85

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 85

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золотий хрестик: між естетикою і символом віри

Відчуття безпеки - базова потреба. Тому головною функцією золотого натільного хрестика залишається захист, так вірили наші прабабусі і прадідусі. Навіть люди, які прийняли хрещення в дитинстві і пам'ятають про це тільки по фото, продовжують роками носити ці золоті натільні хрестики як особистий оберіг. Але іншим хочеться купити особливий ювелірний жіночий або чоловічий золотий хрестик, тому багатьом з нас складно правильно їх підібрати. Давайте розбиратися разом:

Які бувають хрестики: як купити те, що потрібно?

Кулон крестик с бриллиантами 'Fancy'

Форми ювелірних хрестиків

Сьогодні креативність ювелірів підтримує сильне плече технологій. Форма відходить на другий план і з'являються варіації хрестиків всіх форм і дизайнів: з дорогоцінними каменями (як хрестик Graff c діамантами), гладкі, восьмикутні, з емаллю.

  • Шестиконечні хрестики з розп'яттям

  • Восьмикінечні хрестики. Найбільш традиційний варіант в Україні.

  • Чотирикутний латинські хрестики для католиків

  • Хрестики розп'яття з ювелірними

Мінімалістичний хрестик без розп'яття інкрустований дорогоцінним камінням продовжує користуватися величезною популярністю, він є одночасно оберегом, але без зайвого відтінку релігійності. Це середнє між підвіскою і ритуалом, служить підкреслити свій стиль і порадувати внутрішнього естета. У каталозі інтернет-магазину 3 Карата саме дана група ювелірних хрестиків користується найбільшою популярністю у покупців, а великий каталог хрестиків задовольнить найвишуканіший смак: з діамантами, фіанітами Swarovski, сапфіром, смарагдом, рубіном, топазом.

Чоловічі православні хрести зазвичай набагато масивніші за жіночі, але не менш витончені. Дуже часто чоловічі золоті хрестики прикрашають чорною емаллю, шкірою. Жіночі натільні хрестики часто виготовлені з комбінованого золота, що дозволяє поєднувати їх з іншими ювелірними прикрасами.

Золотий православний натільний крестик
Золотий хрест чоловічий православний з розп'яттям

Якщо вам важливо вибрати правильний православний хрестик, потрібно знати канони. В такому випадку хрестик не тільки прикраса, а в першу чергу - символ віри.

Католицький хрест і православний хрест: 3 головні відмінності

1. Католицький хрестик візуально більш простий, має 4-х кінцеву форму.

2. Написи: на католицькому гравірування INRI, а на православному I.Н.Ц.I. і напис "спаси і сохрани".

3. Зображення Христа на хресті з розп'яттям: на католицьких хрестики ноги Христа схрещені, а на православних - прибиті цвяхами окремо. Особа Христа на православному хресті висловлює спокій, а на католицькому - страждання.

Як носити золотий хрестик: питання і відповіді

Хрестик ховати під одягом?

У християнській традиції прийнято носити хрестик під одягом, а не демонструвати оточуючим.

Який матеріал краще підходить?

Важливо враховувати, що хрестик ми носимо щодня практично не знімаючи. Потрібно підібрати якісний матеріал, який не буде зношуватися. Тому часто замовляють золотий хрестик з ланцюжком, адже він не окислюється від контакту з тілом.

Чи етично дарувати хрестик?

Церква не забороняє приймати такий подарунок. До того ж великий асортимент нашого інтернет-магазину може запропонувати вам потрібний варіант в залежності від запиту.

Який хрестик подарувати дитині на хрещення?

Розміром не більше двох сантиметрів і без гострих елементів.

Купити хрест - це свого роду інвестиція, аксесуар повинен бути хорошої якості, щоб не зношуватися від щоденного використання.

© 3Карата