Золоті каблучки з хризолітом

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 79

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 79

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Каблучка з хризолітом − це вічна весна

Хризолітові кристали дуже тонко реагують на мінливість світла, яке надає їм ще більшої таємничості. Вони, без перебільшення, ваблять, утримуючи на собі наш погляд. Чи можете ви уявити картину, коли вдень золоті вироби з хризолітами радують ніжним відблиском яскраво-зелених відтінків, а ввечері набувають насиченого смарагдового кольору? О, так!

Золота каблучка з хризолітом і цитрином 'Каприз красуні'

Ця рідкісна особливість − чудова основа для створення унікальних прикрас з урахуванням вікових та цінових уподобань. В інтернет-магазині 3 Карата ви можете придбати як оригінальну каблучку з невеликим олівіном, так і перстень з крупним зеленим хризолітом з кристалами Сваровські. Перший вдало підкреслить молодість і красу юної дівчини, другий − респектабельність і незалежний погляд на життя самодостатньої дами.

Олівіни мають здатність посилювати сексуальний потяг, тому каблучки на заручини з хризолітом ніколи не виходять з моди. У 3 Карата є можливість вибрати хризоліти у грушовидному огранюванні, овал або у формі сердечка − загально визнаному символі романтичних почуттів.

Який колір металу найкраще відтінює цей камінь? Жовте європейське золото 585 або 750 проби, а також біле з родієм − краща компанія, особливо у діамантових розсипах. Якщо вам подобається традиційне золото, але при цьому хочете підкреслити унікальний колір весняної зелені, вибирайте моделі у комбінованому металі зі вставкою білого золота.

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Всі права захищені