Каблучки корони золоті

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 31

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 31

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золота каблучка у вигляді корони: як купити подарунок для принцеси?

Золота каблучка для принцеси 'Корона'

Класична Кладдахська каблучка − це обідок у формі рук, які тримають серце із золотою короною, що уособлює собою дружбу, любов і вірність. Щоб підкреслити достоїнства коханої дівчини, або зізнатися, що вона стала «королевою серця» подаруйте кольцо з короною, без додаткових символів, та й слова тут зайві! Бренд «Даміані» ще десять років тому ввів в моду кільця з довгими крапанами-лапками, і обідком навколо великого каменю − така форма нагадує корону і здатна миттєво виділити вас з натовпу!

Та сама золота каблучка з реклами шоколаду Корона

Улюбленою різновидом тут є ювелірні вироби у вигляді корони з золота або платини, гострі краї яких прикрашають невеликі дорогоцінні камені, наприклад діаманти. До речі, кільце-корона стало мега-популярним відносно недавно, − після вірусного рекламного ролика відомої марки шоколаду, до речі в нашому каталозі є копія цього ювелірного виробу. До речі, за статистикою ювелірного магазину 3 Карата, такі каблучки купують жінки собі самі, − це цікаво з точки зору психології, як думаєте, чому?

Золоті каблучки корони ювелірного інтернет-магазина 3Карата

А ось практичні чоловіки на День Народження дружини, річницю весілля, Новий рік чи 8 Березня воліють плоскі кільця у вигляді діадеми чи тіари, яку вінчає невеликий камінь − діамант, топаз, сапфір.

Золоті каблучки корони ювелірного інтернет-магазина 3Карата

Порада! В останні кілька років кільця у формі корони все частіше замовляють молоді хлопці. Чому? Такий подарунок розповість про серйозність ваших намірів, якщо до створення сім'ї і більш серйозного подарунку ви або ваші відносини ще не дозріли.

Золоті каблучки корони ювелірного інтернет-магазина 3Карата

Лайфхак! На внутрішній стороні ювелірного виробу можна нанести гравіювання з іменами або любовним девізом. Молоді тата вибирають такий варіант для подарунка коханій жінці на знак вдячності за народження малюка, до речі, таке кільце-корона може перейти синові або дочці в якості сімейної коштовності.

Маленьке недороге колечко з діадемою і фіанітами радимо в якості традиційного подарунка для дочок, хрещениці чи молодшої сестри − адже дівчинка для свого тата чи старшого брата − і є справжнісінька ПРИНЦЕСА!

© 3 Карата інтернет-магазин 2019 | Усі права захищено