Золоті каблучки з перлами

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 37

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 37

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Каблучка з перлом говорить мовою ваших почуттів

Золоті каблучки з перлами

Перлини асоціюються, у першу чергу, з чистим білим перламутром. Цей колір − фірмова особливість каменя, що стала головним атрибутом весільних церемоній. Золоті каблучки з перлами середнього розміру (6−8 мм) краще купити в якості весільного подарунку, розсипом прикрашають сукню нареченої, інструктують браслети і сережки, на його основі створюють намисто. А як інакше? Білі перлини − символ чистоти, вірності, мудрості, гідності!

Однак природі вдалося створити 120 перламутрових відтінків! Скажімо, рожеві перли мають декілька тонів − від блідо-бузкового до насиченого пурпурного кольору. Найбільш доступний варіант − камені розміром 6−7 мм. Золота каблучка з крупною рожевою перлиною − ідеальний подарунок для юної дівчини, оскільки підкреслить її ніжну красу та молодість.

Золоті каблучки з перлами
Золоті каблучки з перлами
Золоті каблучки з перлами
Золоті каблучки з перлами

Золоті (золотисті) перли у каблучці − царська розкіш і за ціною, і за силою краси. Такий виріб промовить жінці: «Ти моя королева», і буде свідчити про високий статус володарки скарбу. Цей колір досить рідкісний навіть для культивованих перлів, не кажучи вже про морський, тому уточнюйте у консультантів інтернет − магазину 3 Карата, чи є можливість замовити подібну каблучку.

Чорні перли − природна і незвична рідкість. Такі знахідки завжди радують і лякають одночасно, викликаючи неоднозначні почуття. Колір темної смарагдової зелені, густої синяви баклажану, сірого грозового неба можна зустріти у перснях царських осіб, крупних каблучках фатальних жінок, представників богеми, світських левиць. Незмінно висока ціна цих ювелірних прикрас з крупними перлинами (від 7 до 10 мм) часто пов’язана з їх неперевершеною художньою цінністю, адже ювеліри, натхненні красою унікальних каменів, часто створюють на їх основі справжні витвори мистецтва.

Золоте кільце з перлиною 'Виринея'
Золота каблучка з рубіном і перлами 'Камея'
Золоте кільце з перлами 'Diva'

Зоряний список шанувальників перлів сміло спростовує помилкову думку про те, що дитя перлинної устриці − камінь не для молоді, але такі прикраси дійсно треба вміти носити і правильно підбирати. Скажімо, тонка каблучка нескладного дизайну з одним або кількома дрібними каменями − ідеальна до 30 років. А ось зріла жінка з широкою долонею і вираженими суглобами може придбати об’ємний перлинний перстень, на фоні якого її рука буде здаватися тоншою. Власницям довгих пальців підійде будь-який дизайн, а на коротких вишукано виглядає асиметрична або вертикальна форма каста.

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Усі права захищено