Золоті каблучки з перлами

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 41

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 41

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Каблучка з перлом говорить мовою ваших почуттів

Золоті каблучки з перлами

Перлини асоціюються, у першу чергу, з чистим білим перламутром. Цей колір − фірмова особливість каменя, що стала головним атрибутом весільних церемоній. Золоті каблучки з перлами середнього розміру (6−8 мм) краще купити в якості весільного подарунку, розсипом прикрашають сукню нареченої, інструктують браслети і сережки, на його основі створюють намисто. А як інакше? Білі перлини − символ чистоти, вірності, мудрості, гідності!

Однак природі вдалося створити 120 перламутрових відтінків! Скажімо, рожеві перли мають декілька тонів − від блідо-бузкового до насиченого пурпурного кольору. Найбільш доступний варіант − камені розміром 6−7 мм. Золота каблучка з крупною рожевою перлиною − ідеальний подарунок для юної дівчини, оскільки підкреслить її ніжну красу та молодість.

Золоті (золотисті) перли у каблучці − царська розкіш і за ціною, і за силою краси. Такий виріб промовить жінці: «Ти моя королева», і буде свідчити про високий статус володарки скарбу. Цей колір досить рідкісний навіть для культивованих перлів, не кажучи вже про морський, тому уточнюйте у консультантів інтернет − магазину 3 Карата, чи є можливість замовити подібну каблучку.

Чорні перли − природна і незвична рідкість. Такі знахідки завжди радують і лякають одночасно, викликаючи неоднозначні почуття. Колір темної смарагдової зелені, густої синяви баклажану, сірого грозового неба можна зустріти у перснях царських осіб, крупних каблучках фатальних жінок, представників богеми, світських левиць. Незмінно висока ціна цих ювелірних прикрас з крупними перлинами (від 7 до 10 мм) часто пов’язана з їх неперевершеною художньою цінністю, адже ювеліри, натхненні красою унікальних каменів, часто створюють на їх основі справжні витвори мистецтва.

Зоряний список шанувальників перлів сміло спростовує помилкову думку про те, що дитя перлинної устриці − камінь не для молоді, але такі прикраси дійсно треба вміти носити і правильно підбирати. Скажімо, тонка каблучка нескладного дизайну з одним або кількома дрібними каменями − ідеальна до 30 років. А ось зріла жінка з широкою долонею і вираженими суглобами може придбати об’ємний перлинний перстень, на фоні якого її рука буде здаватися тоншою. Власницям довгих пальців підійде будь-який дизайн, а на коротких вишукано виглядає асиметрична або вертикальна форма каста.

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Усі права захищено