Золоті каблучки з раухтопазом

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 52

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 52

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Каблучка з раухтопазом: для розкішної Діви

Раухтопази в жовтому або червоному кольорі золота виглядають не тільки багато, але і розкішно, а білому золоті - загадково, таємниче, заворожуюче. У золотій каблучці раухтопаз радимо купити в круглій діамантовій, прямокутній смарагдовій, а також овальній формі і красивому огранюванні “кушон”. Каблучка з великим димчастим кварцом вигідно підкреслює глибину карих очей і містичну натуру зелених, а також прекрасно поєднується з одягом коричневих, пісочних, бежевих, зеленуватих відтінків. Вершина смаку - осінній образ, від якого віє мрійливої ​​умиротворенням.

Свою назву камінь отримав через прикру помилку. Завдяки яскравому блиску, його спочатку зарахували до сімейства топазів, підкресливши димчастий наліт самоцвіту приставкою rauch, яка з німецької перекладається як «дим». Пізніше переконалися, що темний мінерал - різновид кварцу, але назва, до якого всі встигли звикнути, міняти не стали.

Жіночі каблучки з раухтопазом, відтінки якого варіюють від золотисто-шоколадного до глибокого чорно-коричневого кольору, що отримав назву "морион", - показник відмінного смаку свого власника. Тільки людина з глибокою сильною натурою і філософським поглядом на життя ризикне поповнити свою ювелірну колекцію перснем з енергетично потужним морионом. Ефект вибірковості, а то і обраності спрацьовує ще й тому, що раухтопази, завдяки сильній містичної енергетиці, не рекомендують носити кожен день. На думку астрологів, таке завдання під силу в основному Козерогам, Скорпіонам і Дівам. Іншим необхідно приміряти камінь до своєї внутрішньої сили й цілей.

У каталозі магазина 3 Карата ви можете купити каблучки як з величезним раухтопазом в обрамленні діамантів або фіанітів, так і більш стримані, але не менш розкішні моделі з маленьким каменем. Втім, темний кристал вміє надихнути ювелірів і на створення, без перебільшення, захоплюючої краси. В золотих кільцях раухтопази прекрасно доповнюють білі перли. Ще більш чудовий димчастий кварц, занурений в розсип жовтих сапфірів або цитринів. Загубитися в святковій юрбі з таким перстнем на пальці практично неможливо.