Золоті кольца з цирконієм (фіанітами)

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 268

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 268

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золота каблучка з фіанітом: недорого і багато

Каблучка заручальна 'Століття любові'

До основних переваг золотих каблучок з кубічним цирконієм відноситься чарівний блиск, доступна ціна, а також міцність і можливість створювати таке ж якісне огранювання, як і у діамантів. Як вибрати колечко з фіанітами в каталозі 3 Карата? Фішки для стильних покупців!

Чим більший камінь − тим крутіше сяйво! Великі білі камені дають більш якісний блиск! Щоб зберегти його надовго − радимо чистити ювелірний виріб і берегти його від впливу косметичних засобів.

З'єднання натурального діаманта і штучного в одній каблучці вважається поганим тоном. Ні до якому разі! Виберіть щось одне.

Неймовірно красиво виглядають у персні сапфір, смарагд чи рубін в оточенні дрібного цирконію, не сумнівайтеся, так дуже дешево можна купити воістину розкішне кільце!

Відомо, що найміцніші взаємини на світлі − це дружба між дівчатами і діамантами. Чарівне сяйво білих прозорих дорогоцінних каменів збуджує бажання не розлучатися з ними ніколи і перетворює стандартну кисть руки в вишукану і елегантну. Втім, такий подарунок може здатися недоречним, наприклад, на ранніх стадіях відносин, або якщо хочеться під вечірнє вбрання дуууже великий сяючий камінь, але бюджет обмежений.

Головний недолік штучних цирконів − це колір. Сучасні технології дозволяють добитися практично повної ідентичності реплік з оригіналом, якщо мова йде про відтінки блакитного (топаз), жовтого (цитрин, жовтий сапфір) або рожевого (топаз, кварц). Але створити фіаніт або цирконій з фірмовим діамантовим сяйвом, унікальну текстуру і яскравість рубіна, м'ятно-зелений непрозорий колір смарагду - неможливо. Зате золоте кільце з кольоровими напівдорогоцінним камінням, інкрустоване дрібним кубічним цирконієм, буде виглядати дуже елегантно і дорого, при цьому ця покупка не вплине на ваш фінансовий стан, і коли воно набридне або вийде з моди − просто купите інше!

© 3 Карата інтернет-магазин 2019 | Усі права захищено