Обручка з діамантом «Beautiful diamond wedding»

9 828,00 грн
Бонусна ціна
від 9 140,04 грн*
артикул:
WR25012es
Обручка з 3-ма діамантами. Прикрасьте Ваше свято любові витонченими обручками із золота 585 проби зі вставками діамантів. Середня вага виробу - 4,7 грама.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Обручки з діамантом змінили весільний каталог - дорогоцінні камені перетворили їх зі звичайних в елегантні! Три камені - це ВІН, ВОНА і щастя з пухкими щічками, яке незабаром з'явитися в щасливій родині. Весільні кільця повинні бути гладенькими, щоб такою була ваша сімейне життя. Таке колечко буде зручним в щоденному використанні, при цьому досить помітним - адже це ще й прикраса! Камені можна при бажанні розташувати горизонтально, а також зробити їх однаковими за розміром. Колечко виготовляють в будь-якому кольорі металу, з будь-якими вставками. Можливо також нанесення гравіювання на зовнішню або внутрішню сторони кільця. Ширина кільця - 4 мм. У гарнітур можна придбати "чоловічу обручку", - без каменів. Характеристики вставок: діамант, 3 шт: 2 шт, діаметр 1.2 мм, 1 шт - 2 мм, загальна вага 0,06 карата, колір / чистота 3/3 - 3/4.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Передзамовлення
Термін виготовлення: 2-3 недели
Термін доставки: при наличии 1-4 дня
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Обручка з діамантом «Beautiful diamond wedding»
Вы недавно просматривали