Попільничка зі срібною статуеткою «Гусар»

14 515,20 грн
Бонусна ціна
від 13 499,14 грн*
артикул:
OF05510kv
Мармурова попільничка з натурального каменю з красивою срібною статуеткою гусара в позолоті - неймовірно щедрий подарунок для справжнього чоловіка! Срібло 925 проби, позолота. Вага срібла 140 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Справжнього чоловіка пізнати легко - він сильний, сміливий, ерудований, відважний і нічого не боїться. Якщо чоловік, якому ви шукаєте подарунок, такий, то обрадуйте його протопітом срібного гусара, що відважно скаче на коні в бій! Елітні прикраси інтер'єру завжди до смаку багатим і заможним бізнесменам, політикам, важливим і значним особистостям! Також мармурова попільничка - це шикарна прикраса для Вашого будинку! Така річ буде відмінною прикрасою в стильній і дорого обставленій вітальні або в Вашому кабінеті. Гідний подарунок друзям на новосілля або ювілей. Розмір мармурової попільнички 10 х 10 см. Висота попільнички зі статуеткою вершника 11 см.
Додаткова інформація
Метал: Срібло 830°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2 тижні
Термін доставки: за наявності товару 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар: Попільничка зі срібною статуеткою «Гусар»
Вы недавно просматривали