Срібна ікона «Михаїл»

8 120,00 грн
Бонусна ціна
від 7 551,60 грн*
артикул:
IC24730ag
Ікона для спальні "Святого Архангела Михаїла" закріплена на дереві і прикрашена накладками з вітіюватого срібла 925 проби. Вага 263,48 гр.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Ця ікона закріплюєсть над ліжком та оберігає християнина прогягом сну. Вона немов аш ангел-охоронець, який захищає спокійний сон, це той святий, до якого звертається віруючий перед сном. Послужить хорошим подарунком новонаверненому християнину, або новокрещеній дитині, яка звикне бачити свого заступника недалеко від ліжка і звертатися до нього з молитвами. Центральний образ обрамляє рослинний орнамент зі вставками фіанітів. Образ і декор надійно закріплені на дерев'яній основі. До ікони додається сертифікат з описом матеріалів, технології виготовлення і короткою молитвою. Виріб упаковано в подарунковий футляр з кожвиніла, всередині оксамитовий ложемент. Висота ікони 180 мм.
Додаткова інформація
Метал: Срібло 925°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: Нет
Термін доставки: за наявності товару 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Срібна ікона «Михаїл»