Турка мідна посріблена велика

5 572,00 грн
Бонусна ціна
від 5 181,96 грн*
артикул:
TW24707ag

Мідна турка з тонким шаром срібла всередині і зовні - це ідеальний посуд для приготування запашної кави. Справжні любителі оцінять! Вага металу 398.75 грама. Матеріал: мідь, сріблення.

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.

Найголовніший плюс мідної турки з посрібленням - це доступна ціна. Купити таку джезву, але зі срібла, не кожному по кишені. Посріблена турка з міді - ось альтернатива. У неї є маса переваг. Перше - це перевірка часом. Турки з міді мають багатовікову історію і нерозривно пов'язані з історією кави, як напою. Друге - висока теплопровідність, що дозволяє мідній турці рівномірно нагрівати дно і стінки. Третє - міцність і довговічність. Вона не розіб'ється, як кераміка. Однак, потрібно стежити, щоб срібне покриття всередині мідної турки було цілим і не подряпаним. І ні в якому разі не терти його жорсткою губкою! Класична форма мідної турки - широке дно і вузьке горлечко в співвідношенні 2:1 забезпечують густу піну і насичений аромат. Обсяг 600 мл, висота 125 мм. Ручка - з термостійкого пластику.

Додаткова інформація
Метал: Мідь
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: Нет
Термін доставки: за наявності товару 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Турка мідна посріблена велика
Вы недавно просматривали