Золоте кільце з діамантом «Царська корона»

317 520,00 грн
Бонусна ціна
від 295 293,60 грн*
артикул:
RG04635zl
Золоте кільце з діамантом, який важить близько 1 карата! Дивовижно, розкішно, дорого, чудово! Золото 585 проби. Вага - 3 грами.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Золоте кільце з діамантом 0,95 сt - цілий скарб, справжня розкіш! Дивно красиво, неймовірно дорого, блискуче, шикарно, аристократично! Стільки всього можна сказати про це кільце! Але навряд чи потрібно. Характеристики каменю говорять самі за себе: центральний камінь - так званий неповний карат (0,95 карат), такий камінь цінний тим, що його діаметр такий як у каменю в 1 карат - 6,0 мм, але ціна набагато нижча, шикарні характеристики - колір / чистота - 4/6, діаметр; бічні вставки -. діаманти, 24 шт, загальна вага 0,12 карат, колір / чистота - 3/3. Пам'ятайте, що діаманти - найнадійніше вкладення грошей! Почніть традицію сімейних цінностей прямо зараз. Характеристики і ціна вказані орієнтовно, точний розрахунок виходячи з конкретного каменю з бажаними характеристиками, вам нададуть наші менеджери. Також ви можете замовити розрахунок і виготовлення кільця в даному дизайні з діамантом 0,5 карат. кільце виготовляється в будь-якому кольорі металу або поєднаннях кольорів.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-3 тижні
Термін доставки: за наявності товару 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золоте кільце з діамантом «Царська корона»
Вы недавно просматривали