Золоте кільце з цирконієм «Love is in the air»

4 900,00 грн
Бонусна ціна
від 4 557,00 грн*
артикул:
RG04203aj
Кільце із сердечками з білого і жовтого золота, прикрашене блискучими вставками цирконію. Золото 585 проби. Вага виробу - 3,3 грама.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Золоте кільце, прикрашене сердечками різних розмірів - ідеальний подарунок-зізнання для коханої! Ну яка дівчина встоїть перед такою красою?! Справжні почуття не можуть померти, головне - берегти їх, охороняти від життєвих негараздів, сірості, одноманітності, повсякденності! Чоловіки іноді навіть не здогадуються, як багато може зробити просто несподівані обійми, щирий порив, сюрприз без приводу! Характеристики вставок: цирконiй. За Вашим бажанням таке колечко можна виконати в будь-якому кольорі золота і замінити вставки, наприклад, на діаманти. Зверніть увагу, що якщо Ви хочете домогтися більшого контрасту між 2 кольорами золота, Вам слід вибрати комбінацію червоне золото з білим або жовте з білим родованим золотом.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золоте кільце з цирконієм «Love is in the air»
Вы недавно просматривали