Золота каблучка зі смарагдом та діамантами «Моїй нареченій»

14 056,00 грн
Бонусна ціна
від 13 072,08 грн*
артикул:
RG28680zl

Чудова заручальна каблучка зі смарагдом діаметром 3,5 мм і двома діамантами - мрія майбутньої нареченої! Золото 585 проби. Вага 4,7 гр.

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.

Отримати пропозицію руки і серця від коханої людини з золотим колечком - мрія дівчини! Ця подія про яку потай мріють і пристрасно бажають милі дами. А день заручин - найщасливіший день у житті майбутньої нареченої, адже попереду стільки приємних подій: весілля і народження дітей! Говоріть про свої почуття сміливіше - наше вінчальне колечко стане надійною опорою, і ніхто не засумнівається в Ваші почуття і наміри. Колечко має незвичайну широку перекручену шинку, а камені, підносячись над нею, відмінно пропускют світло і сяють.

Характеристики вставок: смарагд, 1 шт, 0,18 карат, 3/3, 3,5 мм, бічні діаманти - 2 шт, огранювання коло, 2 шт, 0,04 карат (1,25 мм), колір / чистота - 3/4. Ширина шинки - 5 мм.

Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-3 тижні
Термін доставки: за наявності товару 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золота каблучка зі смарагдом та діамантами «Моїй нареченій»