Золоте кільце з сапфіром і діамантом «Долар»

Ціна особого предложения 24 360,00 грн Regular Price 26 628,00 грн
артикул:
RG03931aj
Золоте кільце у вигляді грошового знака, приносить багатство і успіх. Вставки: діаманти, сапфіри, смарагди. Золото 585 проби. Загальна вага 5,02 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Золоте кільце у вигляді грошових знаків, приносе багатство і пошану. Дорогоцінні камені - діаманти, сапфіри, які ніколи не виходять з моди - також знак розкоші і процвітання. Також на сайті можна замовити сережки у комплект. Вставки: діаманти - кількість 20 шт., загальна вага 0,18 карат, чистота 3/3; діаманти - 2 шт., загальна вага 0,12 карат, чистота 3/3 ; сапфіри - 2 шт., загальна вага 0,58 карат. Крім того, кільце може бути зі смарагдами і діамантами. ____ Акційна знижка надається тільки на вироби у наявності. Уточнюйте наявність в бажаних характеристик у менеджера. При змінах характеристик товару (ваги вироби і каменів) знижка розраховується з урахуванням фактичних характеристик товару.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золоте кільце з сапфіром і діамантом «Долар»