Золоте кільце з топазом і білими сапфірами «Ніжне озеро»

Ціна особого предложения 6 580,00 грн Regular Price 7 224,00 грн
артикул:
RG04452aj
Чудове кільце з жовтого золота з топазом і розсипом білих сапфірів. Золото 585 проби. Вага золота у виробі - 3.18 грама.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Дивовижне кільце з жовтого золота з блакитним топазом і цілої розсипом білих сапфірів! Класичне виконання дозволить цьому кільцю прикрашати кожен Ваш день, піднімаючи настрій Вам і Вашому оточенню. Блакить топазу у поєднанні з м'яким сяйвом білих сапфірів заворожує і притягує погляд, як магніт... Характеристики вставок: топаз - 1 шт., вага - 0.72 карати, білі сапфіри - 20 шт., загальна вага - 0.60 карата. За Вашим бажанням колечко можна також виготовити в білому або червоному золоті. На сайті представлено виріб у 17 розмірі. Наявність потрібного розміру уточнюйте у консультанта. Також до колечка в набір є такі ж чарівні сережки. ______ Акційна ціна надається тільки на вироби у наявності. Уточнюйте наявність в бажаних характеристик у менеджера. При змінах характеристик товару (ваги вироби і каменів) знижка розраховується з урахуванням фактичних характеристик товару.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золоте кільце з топазом і білими сапфірами «Ніжне озеро»