Золоті сережки з топазом «Літній вечір-цирконій»

16 436,00 грн
Бонусна ціна
від 15 285,48 грн*
артикул:
ER01667aj
Сережки з жовтого золота з топазами овального огранювання і безліччю безбарвного цирконію нагадують про літо, море, прозорі теплі вечори. Загальна вага виробу - 10.55 грама. Золото 585 проби.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Чарівні сережки з жовтого золота з топазами овального огранювання і безліччю безбарвного цирконію навівають спогади про літо, море, прозорі теплі вечори, коли ще на світлому небі тільки починають загорятися перші діаманти зірок. Коли запахи стають чіткішими, звуки - дзвінкішими, а всі кольори набувають загадкових відтінків... Ці сережки весь рік будуть дарувати Вам такі ж приємні відчуття, як літній вечір! У нас на сайті Ви можете замовити у комплект до сережок цікавий кулон. Це диво можна також виготовити з білого або червоного золота. Характеристики каменів: топаз - 2 шт., безбарвний цирконій - 52 шт.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золоті сережки з топазом «Літній вечір-цирконій»
Вы недавно просматривали