Золотий брелок «Інфініті»

20 804,00 грн
артикул: SKU
KC28888av

Золотий брелок для ключів з логотипом автомобіля "Infiniti" - приємний і корисний сувенір улюбленому автомобілісту. Довжина 8,7 см. Вага виробу - 15 грам. Золото 585 проби.

*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів.
Додаткова інформація
Метал Золото 585°
Термін виготовлення 2-4 тижні
Термін доставки за наявності 2-4 дні

Золотий автобрелок «Infiniti» чудовий аксесуар і ефектний атрибут для даної марки авто. Безумовно, цей дуже стильний і корисний подарунок, допоможе без слів висловити свою щиру симпатію до власника автомобіля Інфініті. Цей автомобільний брелок забезпечений поворотним механізмом, що дозволяє логотипу всередині кільця обертатися, - дрібниця, але цікаво виглядає.


Завдяки надійній системі кріплення "Омега" брелок ніколи не відстебнеться і не загубиться. Щоб повісити автомобільний ключ і пульт сигналізації на брелок, необхідно злегка натиснути на кільце пальцями з двох сторін і витягнути верхнє кільце з пазу. Після - вставити кінчики кільця назад в тримач, до клацання, і закрити застібку. Все, ключі надійно зафіксовані!

Довжина 8,7 см. Великий круг має діаметр близько 3 см.

Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий брелок «Інфініті»