Золотий жіночий годинник «Ніжність»

42 294,00 грн
Бонусна ціна
від 39 333,42 грн*
артикул:
WT01134sd
Ніжний золотий жіночий годинник, оздоблений куб.цірконієм і з браслетом у вигляді рослинного орнаменту. 585 проба, загальна вага металу - 23 грама.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Елегантний жіночий золотий годинник з кубічним цирконієм від ТМ Gold Line. Ніжний браслетик з 2х видів металу з квітковим орнаментом стане гідною прикрасою жіночої руки. Механізм і циферблат кольору "шампань" від російського заводу "Чайка", ручного підзаводу. За бажанням замовника можливі варіанціі циферблата: білий зі стразами замість цифр, золотистий циферблат, а також римські або арабські цифри. Можливе виготовлення браслета з іншими вставками, а також без вставок. Зміна кольору металу за бажанням замовника не впливає на ціну, традиційно, годинник виготовляються в рожево-білому варіанті. Діаметр циферблата 15 мм, ширина браслета - 8 мм. На сайті представлені годинник 17-го розміру. Годинник також виготовляються у варіанті з кварцовим механізмом "Meyota" (Японія).
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Механизм: Чайка (Россия)/Meyota (Япония)
Браслет: Золотой браслет с цирконами
Термін виготовлення: 3-5 тижнів
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий жіночий годинник «Ніжність»
Вы недавно просматривали