Золотий жіночий годинник «Вінтаж»

45 698,80 грн
Бонусна ціна
від 42 499,88 грн*
артикул:
WT01136sd
Вінтажний золотий годинник з двох кольорів золота 585 проби і вставками безбарвного цирконію. Загальна вага виробу 27 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Вінтажний золотий годинник, виконаний з червоного і білого золота, інкрустований вставками кубічного цирконію від ТМ Gold Line. Ніжний браслетик з 2х видів металу зі складним орнаментом, стане гідною прикрасою жіночої руки. Механізм і циферблат кольору "шампань" від російського заводу "Чайка", ручного підзаводу. За бажанням замовника можливі варіанції циферблата: білий зі старазами замість цифр, золотистий циферблат, а також римські або арабські цифри. Можливе виготовлення браслета з іншими вставками, а також без вставок. Зміна кольору металу за бажанням замовника не впливає на ціну, традиційно годинник виготовляються в рожево-білому варіанті. Діаметр циферблата 15 мм, ширина браслета - 8 мм. На сайті представлені годинник 17,5 розміру. Розкішний подарунок - мрія кожної жінки! Годинник також виготовляються у варіанті з кварцовим механізмом "Meyota" (Японія).
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Механизм: Чайка (Россия)/Meyota (Япония)
Браслет: Золотой браслет с куб.цирконием
Термін виготовлення: 3-5 тижнів
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Золотий жіночий годинник «Вінтаж»
Вы недавно просматривали