Чайний сервіз «Гілка Сакури»

345 114,00 грн
Бонусна ціна
від 320 956,02 грн*
артикул:
TS03100ag
Чайний сервіз "Гілка Сакури": чайник, цукорниця, чаша, підсвічник, 6 чашок. Сервіз виготовлено зі срібла, прикрашений позолотою, гематитами і фіанітами. Загальна вага 3330 гр.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Чайний сервіз "Гілка Сакури": чайник, цукорниця, чаша, підсвічник, 6 чашок. Весь посуд зроблений зі срібла 925 проби плюс позолота й гравіювання. Прекрасний подарунок для любителів чайної церемонії та поціновувачів східної культури. Сакура є відомим символом Японії, а в самій країні вона поширена надзвичайно: її зображення зустрічаються у малюнках, що прикрашають кімоно, посуд та інші предмети побуту. На честь сакури вже складено безліч пісень і віршів, а в майбутньому буде складено ще стільки ж, якщо не більше. Свято "Цвітіння сакури", який триває всього лише кілька днів, - один з найдавніших обрядів Японії. Квіти вишні для японців означають швидкоплинність і крихкість життя: людина проживає своє життя так само, як падає пелюстка сакури - красиво і дуже швидко. Чайний сервіз "Гілка сакури" - ексклюзивний виріб ручної роботи. Витонченість ліній і форм нагадує гілки квітучого дерева.у чайний сервіз "Гілка Сакури" входить: чайник, цукорниця, чаша, підсвічник, 6 чашок. Сервіз виготовлено зі срібла, прикрашений позолотою, гематитами і фіанітами.
Додаткова інформація
Метал: Срібло 925°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: Нет
Термін доставки: за наявності товару 1-3 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Чайний сервіз «Гілка Сакури»