Сережки кільцями конго

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 63

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 63

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Круглі сережки конго − африканський тренд для червоної доріжки

Золоті сережки з гідросмарагдами ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Сережки кільцями були одним з найпопулярніших прикрас ще на зорі людства. Вони символізували енергію сонця і нескінченний круговорот життя. Вважається, що сережки у вигляді кілець прийшли до нас з Африки, хоча аналогічні вироби були також знайдені під час розкопок на території північних країн. Як би там не було, спочатку вони вважалися суто чоловічим аксесуаром, що підкреслює статус свого володаря. Однак зі тимчасовий колечка стали способом підкреслити привабливий образ «поганого хлопця».

Що стосується жінок, то різні види конго переходили з епохи в епоху в якості одного з головних ювелірних трендів. На даний момент сережки у вигляді кілець є маст-хев для будь-якої представниці прекрасної статі. Мініатюрні, масивні, інкрустовані сапфірами, фіанітами, смарагдами, топазами і з декором у вигляді підвісок. Колечка середніх розмірів повсюдно носять з діловими костюмами, коктейльними сукнями, джинсами і спортивними костюмами. Чому?

  • Зручно застібати і розстібати
  • Легкі й невідчутні на вусі
  • Не чіпляються за волосся і одяг
  • Пасують до будь-якого вбрання і приводу
Сережки кільцями конго ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Серед прихильниць сережок у вигляді кілець як без каменів таки з діамантами присутні такі світські левиці, як Єва Лонгорія і Меган Фокс. Саме такі аксесуари доповнювали шикарні наряди Енн Хетауей, Лори Херріер і Реджина Кінг на церемоніях Оскар і Золотий Глобус. Однак самої ярої фанаткою кілець у вухах вважається Дженіфер Лопез, яка красується в них, як на урочистих заходах, так і на власних концертах і випадкових фото папарацці.

Існує лише два правила, що стосуються конго: власницям круглої форми обличчя слід носити невеликі за діаметром та широкі моделі, великі й тонкі моделі пасують до витягнутих облич з вираженими скулами, збавливо їх заокруглюючи, а інкрустовані камінням вироби не рекомендується поєднувати зі спортивним стилем.

© 3 Карата інтернет-магазин 2019 | Усі права захищено