Чоловічі золоті кулони, хрести, амулети

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 47

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 47

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Чоловічі кулони: традиції та правила

Сила чоловічих кулонів — давати сигнал про те, хто ми, які зобов'язання взяли на себе і про наш статус у суспільстві. Мета нашої статті - допомогти застосовувати цю силу, оскільки важливо не тільки купити естетичну прикрасу, а вибрати собі друга та помічника. Аксесуари можуть впливати на думку наших знайомих або колег, важливо відправляти їм потрібний посил. Давайте розбиратися.

Чек-лист для вибіру чоловічого кулона

1. Віддавайте перевагу класиці і простоті.
Порада: інвестуйте у неминущі символи, адже такі вироби прослужать вам багато років і завжди будуть виглядати доречно.

2. Вибирайте відповідні метали.
Більшість чоловічих кулонів металеві: з золота або срібла.
Правило: надягайте тільки один відтінок металу за раз.

3. Враховуйте символізм кулонів.
Щоб обраний для підвіски символ відповідав вашим цінностям, цілям, Зодіаку або особистому кодексу.

4. Враховуйте дрес-код.
Яскрава підвіска з емаллю буде дивно виглядати на комірі класичної сорочки, а ось витончений чоловічий хрест — цілком гармонійно.

Топ найпопулярніших золотих чоловічих підвісок в магазині 3 Карата

 • Кулон чоловічий "Роза Вітрів"
  Популярне татуювання моряків та піратів знайшло втілення у золотий підвісці у вигляді компаса-зірки. Золотий амулет "Роза вітрів" на ланцюзі або шкіряному шнурку нагадує про мету, до якої прагне чоловік. Це покажчик правильного шляху в бурхливому життєвому морі.

 • Чоловічий хрестик з розп'яттям
  Золоті хрестики для чоловіків — традиційна прикраса в Україні, символ істинної віри, оберіг від злих помислів інших людей, частинка Бога на грудях. Гарна ідея: купити чоловічий хрестик в якості подарунка для родича або близького.

 • Підвіска для чоловіка Хрест Анкх
  Щоб додати собі удачі та сил, чоловікам рекомендують купити давньоєгипетський символ ? в золоті, відомий як «ключ (вузол) життя — символ безсмертя і мудрості.

 • Кулон чоловічий Зірка Ерцгамма
  Джерело потужної духовної енергії, 12-кінцева зірка з мальтійським хрестом всередині дослівно означає «світло істини». Складається з чотирьох рівносторонніх трикутників, що втілюють гармонію тіла, душі і свідомості.

Золоті чоловічі кулони — це акцент для добре одягненого чоловіка. Як каблучка, краватка або дорогі запонки. Експериментуйте, насолоджуйтеся, час від часу поповнюючи свою колекцію. Кілька хороших підвісок, шкіряний або шовковий шнурок, пара зручних ланцюжків дають вам велику кількість можливостей, як тільки ви почнете змішувати їх і поєднувати. І не будьте занадто скромними. Якщо ви відчуваєте себе добре, то і виглядати будете так само. Незалежно від того, що вибрали.