Золоті каблучки з камінням Сваровські

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 108

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 108

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Кристали Сваровскі в золотій каблучці: європейська розкіш

Набір прикрас з Swarovski 'Принцеса Лея'

Бренд Swarovski популярний на рівні ювелірних монстрів Tiffany, Cartier, Harry Winston або Chopard. Секрет привабливості жіночих каблучок з кристалами Сваровські криється в особливій красі й блиску каменів, який близький до діамантового, а також в художню цінність і різноманітність моделей, − щорічно лінійка квітів поповнюється новими відтінками. У колекціях Swarovski можна зустріти колечка з камінням будь-якої форми: від традиційного кола, груші, овалу, кушіона або багета до фантазійних форм у формі квіточки, кулі, куба. Важливою відмінністю цих каменів є виняткову якість ограновування! З камінням Сваровські можливо виготовити будь-яке кільце: квіткові мотиви, вантажні репліки дизайнерських прикрас та вишукані сучасні мінімалістичні колечка. Незважаючи на те, що самі кристали не відносяться до коштовних каменів, у виробах із золота вони виглядають неймовірно дорого і їх легко сплутати з діамантами!

До речі, будь-який ювелірний виріб з розділу «Золоті каблучки з камінням Сваровскі» магазину Три Карата можна виготовити з кристалами будь-якого кольору! Ціна всього на 3-7% дорожча від подібних каблучок зі звичайним цирконієм, але це того варте!

Що таке каміння Сваровські? Це штучний кришталь з піску, мінералів і кварцу, оброблений за технологією Aurora Borealis (північне сяйво). Технологія, розроблена спільно з брендом Christian Dior, на даний момент є символом істинного сучасного гламуру і шику. В середині 20-го століття кристали Swarovski прикрашали вбрання Марлен Дітріх і Вів'єн Вествуд, зараз їх використовують модні будинки Chanel, Dior, Armani, Cavalli.

Карта кольорів цирконію Swarovski

Компанія Сваровські надає своїм офіційним партнерам спеціальні фірмові бірочки, які кріпляться до ювелірних виробів з кристалами Swarovski: при замовленні каблучок в каталозі магазину 3 Карата ви обов'язково отримаєте такий сертифікат разом з традиційним товарним ярликом.

Золоті каблучки з камінням Сваровські ювелірного інтернет-магазина 3Карата

Разнокаліберність асортименту Swarovski AG дозволяє підібрати ідеальний варіант жіночих прикрас від дорогих ексклюзивних перснів c розсипом каменів для солідної дами-директора до маленького колечка з камінчиком Сваровськи для дівчинки-підлітка.

© 3 Карата інтернет-магазин 2019 | Усі права захищено