Елітна обручка з діамантами «Джоконда»

39 256,00 грн
Бонусна ціна
від 36 508,08 грн*
артикул:
WR02632aj
Ексклюзивна обручка з двох видів золота - жовтого і білого, прикрашена діамантами (102 шт.!). Ручна робота. Золото 585 проби. Загальна вага виробу - 7 грам.
*Вартість конкретного виробу залежить від розміру, якості каменів, ваги і проби металу, а також поточного курсу валют і металів. Бонусна ціна залежить від особистої знижки, а також поточних акцій магазину.
Просто неймовірна ексклюзивна обручка ручної роботи! Візерунок в середньовічному стилі з білого золота чудово відтінений фоном жовтого. 102 діаманта грають на кільці і змушують забути про все. На це витвір ювелірного мистецтва - це шедевр!, на який можна дивитися вічно, як на знамениту усмішку Джоконди, адже матеріальне втілення краси - це річ настільки ж важлива, наскільки рідкісна. Те ж саме можна сказати і про Ваші почуття... Характеристики вставок: діаманти - 102 шт., загальна вага - 0.38 карата, колір/чистота - 2/3. На сайті представлено кільце 17 розміру. Виготовляється тільки під замовлення. Можливі варіації кольору золота. Також можливий бюджетний варіант з розташування діамантів тільки в листочках. Зверніть увагу, що якщо Ви хочете домогтися більшого контрасту між двома кольорами золота, Вам слід вибрати комбінацію червоне золото з білим або жовте з білим родованим золотом.
Додаткова інформація
Метал: Золото 585°
Статус: Уточнюйте наявність
Термін виготовлення: 2-4 тижні
Термін доставки: за наявності 2-4 дні
Оформити замовлення самостійно через кошик
Напишите ваш собственный отзыв
Оцініть виріб:
Ви пишете відгук про товар:Елітна обручка з діамантами «Джоконда»